A-CLUB

Досягнення

2017

Червень

9 червня 2017 року рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий і короткостроковий рейтинги за міжнародною шкалою на рівні B-/B/Стабільний, рейтинг за національною шкалою на рівні AA (ukr)/Стабільний, а також рейтинги стійкості, підтримки і облігацій Альфа-Банку Україна.

Травень

22 травня 2017 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» підвело підсумки свого сімнадцятого «Рейтингу надійності банківських депозитів», участь у якому взяли 66 банків. Експерти агентства відзначають: результати діяльності банків у першому кварталі 2017 року свідчать про закріплення позитивних тенденцій на банківському ринку, які прямо вказують на можливість відновлення системи кредитування та приріст депозитної бази в поточному році.

Квітень

Альфа-Банк Україна в щорічному рейтингу ТОП-50 провідних українських банків, який проводить «Фінансовий клуб» серед лідерів фінансового ринку країни, цьогоріч отримав сім нагород, чотири з яких - найвищого ґатунку. Зокрема, банк отримав перше місце в номінаціях: «Карткові кредити» (піднявся на 1 позицію порівняно з минулим роком) і «Кредит готівкою» (+ 2 позиції). Private Banking Альфа-Банку (A-Club визнаний кращим у номінації «Преміальний банкінг» (+2 позиції). В категоріях персональних номінацій топ-менеджери Альфа-Банк Україна також серед лідерів, поліпшивши свої позиції порівняно з торішнім рейтингом. Вікторія Михайльо отримала бронзу в номінації «Кращий топ-менеджер» (на 2 позиції вище). Олена Лук’янчук визнана «Кращим операційним директором» (+1 позиція). Другий рік поспіль Альфа-Банк Україна взяв срібло в номінації «Обслуговування юридичних осіб». Визнання експертів ринку отримали також дистанційні канали банку: за нами срібло в номінації «Інтернет-банкінг», а це - плюс 3 позиції!

Березень

A-Club, підрозділ Альфа-Банку Україна, який спеціалізується на приватному банківському обслуговуванні, другий рік поспіль посів перше місце серед українських банків у рейтингу європейського журналу про фінанси Euromoney. Зокрема, A-Club відзначений у номінаціях «Private Banking Services Overall» і «Best Bank For Super affluent clients». Зокрема, A-Club відзначений у номінаціях «Private Banking Services Overall» і «Best Bank For Super affluent clients».

Лютий

Альфа-Банк Україна 21 лютого у рамках рейтингу «Банки 2017 року» отримав нагороду у номінації «Найбільш роздрібний банк»  від видання FinClub. Як зазначають організатори рейтингу, ця нагорода вручена за найбільший абсолютний приріст гривневого кредитного портфеля фізичних осіб у 2016 році, який становив 1,38 млрд грн. Серед претендентів на нагороду були ще 10 українських банків. Методологія відбору номінантів грунтувалася на даних звітності банків за минулий рік.

Лютий

27 лютого 2017 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» підвело підсумки свого шістнадцятого «Рейтингу надійності банківських депозитів», участь у якому взяли 66 банків. Експерти агентства відзначають: банківська система в 2016 році продовжила демонструвати тенденції до одужання і в четвертому кварталі 2016 року ці тенденції прискорилися. Так, у жодного з банків-учасників рейтингу не було негативного чистого процентного або чистого комісійного доходу.

2016

Липень

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Альфа-Банку Україна та довгостроковий кредитний рейтинг облігацій Альфа-Банку Україна серій M, N, O, P на рівні «uaAAА» за національною шкалою. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом «uaAAА» характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

За 2 роки співпраці з Фондом Альфа-Банк Україна провів виплати вкладникам 45 проблемних банків на загальну суму 9,6 млрд грн. ФГВФО відшкодовує клієнтам проблемних банків до 200 тис. грн за вкладами, включаючи відсотки.

Травень

Агентство відзначає, що чинниками, які вплинули на позицію банку, були: збільшення власного і статутного капіталу, забезпечення приросту чистого процентного і комісійного доходу в досить непростих умовах. Крім того, Альфа-Банк мав достатній рівень покриття резервами кредитних ризиків.

2015

Листопад

6-е місце за стійкістю за підсумками 3 кварталу 2015 року. Фінансовий портал «Мінфін»

7-а позиція в підсумковому рейтингу серед банківських установ в лонг-листі найбільших компаній країни. У рейтингу найбільших компаній -77 місце з 200 можливих. Forbes

Гран-прі за впровадження інновацій, мультимедійне оформлення, бездоганний стиль і якість контенту Річного звіту Альфа-Банку «Майбутнє в твоїх руках». "Краще корпоративне медіа України 2015"

Жовтень

5-е місце в «Рейтингу наднадійності банків». Журнал «Личный счет»

12-е місце за надійністю. ТОП-20 від інвестиційної компанії Dragon Capital, "Новий час"

Вересень

1-е місце в репутаційному рейтингу, 2 місце в рейтингу впізнавання бренду і 1 місце за схваленням бренду. Репутаційний рейтинг «Goodwill-фактор»

2-е місце в рейтингу надійності депозитів, підсумки 1 півріччя 2015 року. «Стандарт-Рейтинг»

Серпень

8-е місце за підсумками 2 кварталу. Фінансовий портал "Мінфін"

2-е місце в рейтингу надійності депозитів, підсумки 1 півріччя 2015 року. «Стандарт-Рейтинг»

Липень

Альфа-Банк Україна вдруге став банком-агентом Фонду гарантування вкладів для здійснення виплат гарантованих сум відшкодування вкладникам ліквідованих банків. Згідно зі щорічною процедурою відбору банків, виконавча дирекція Фонду прийняла рішення про включення Альфа-Банку до переліку банків-агентів Фонду на 2015-2016 рр. Крім виконання економічних нормативів НБУ, розгалуженості мережі відділень та інших фінансових показників, важливим критерієм є стійкість банку в кризові періоди, а також 100% виконання своїх зобов'язань перед своїми вкладниками.

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Альфа-Банку Україна та довгостроковий кредитний рейтинг облігацій Альфа-Банку Україна серій M, N, O, P на рівні «uaAAА» за національною шкалою. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом «uaAAА» характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Альфа-Банк Україна в рамках продовження співпраці з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб був визначений фондом банком-агентом для проведення виплат вкладникам «Банк Національний Кредит». Це 28-й проблемний банк, вкладникам якого банк буде проводити виплати. А загальна сума виплачених коштів перевищує 5,4 млрд грн.

Червень

У ТОП-3 банків за надійністю депозитів. «Стандарт-Рейтинг»

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило рейтинг Альфа-Банку Україна за національною шкалою і рейтинг пріоритетного незабезпеченого боргу в національній валюті на інвестиційному рівні «AA + (ukr)». Прогноз за рейтингом за національною шкалою - стабільний. Також на попередньому рівні були підтверджені рейтинги облігацій серії K і попередні рейтинги облігацій серій M, N, O, P, що знаходяться в процесі розміщення. Рейтинги Банку за міжнародною шкалою також були підтверджені на попередньому рівні, при цьому довгострокові рейтинги Банку за міжнародною шкалою перевищують відповідні їм рейтинги України. На думку Fitch Ratings, підтвердження довгострокового рейтингу Альфа-Банку Україна в національній валюті і рейтингу пріоритетного незабезпеченого боргу в національній валюті на рівні «B-» свідчить про переваги наявності підтримки Банку з боку акціонерів.

Згідно з дослідженням Рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг» Альфа-Банк Україна зайняв третю позицію серед банків з найвищим рейтингом надійності депозитів. Рейтингове агентство відзначило, що, незважаючи на загальне погіршення середніх по ринку значень нормативів ліквідності, Альфа-Банк продовжував утримувати норматив поточної ліквідності на початок першого кварталу на рівні 67,78%, а на початок червня 2015 поліпшив його значення до 88,34% при нормативі не менше 40%.

Травень

У ТОП-5 за медіаактивністю фінансових установ. 4-е місце за кількістю повідомлень в ЗМІ, 5-е місце - за якістю. Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-5 найбільш Медіаактивність фінансових установ. «МедіаВершки»

Лідер рейтингу «50 провідних банків України», 7-е місце в системі, 8-е місце за активами, 10-е місце за величиною власного капіталу. Голова Правління Вікторія Михайльо - у ТОП-10 «Кращих топ-менеджерів банку». Фінансовий клуб

Нагорода «STP AWARD EXCELLENT QUALITY» за якість платежів в євро. Німецький банківський концерн COMMERZBANK AG

Дослідницька компанія NOKs Fishes підвела підсумки по синдикативне дослідження банківського ринку України Goodwill-фактор за 1 квартал 2015 року. Згідно з цим дослідженням Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-3 найбільш схвалюваних банків серед трьох експертних груп: «фінансові журналісти», «регулятори ринку» і «інвестиційні аналітики», а також в ТОП-3 загального рейтингу репутації. При цьому Альфа-Банк був визнаний лідером рейтингу репутації в рамках опитаної групи «інвестиційні аналітики».

8-е місце за надійністю. ТОП-10 найбільш стійких українських банків. Фінансовий портал «Мінфін»

Квітень

№1 серед бізнес леді України, «Банкір, якому довіряють» - Вікторія Михайльо. Версія журналу Companion

1-е місце за депозитними програмами. Щорічний конкурс торгових марок «Фаворити Успіху»

У ТОП-3 українських банків в соціальних мережах. Рейтинг фінансового порталу «Простобанк Консалтинг»

Березень

У ТОП-10 кращих роздрібних банків, в ТОП-5 найбільш інноваційних банків країни. Журнал «Фокус»

Лідер по відносній динаміці згадуваності в інтернет-ЗМІ за 2014 рік. Інформаційний центр «ЕЛВІСТІ»

У ТОП-10 за інформаційною прозорістю банків України. Українське кредитно-рейтингове агентство (UCRA)

3-е місце за надійністю банківських депозитів. Незалежне рейтингове агентство Стандарт-Рейтинг

№1 в галузевій номінації Фінанси / Банки. 6-е місце («Антикриза року») серед українських компаній. Всеукраїнський Рейтинг якості управління репутацією «репутаційний активістів»

Лютий

8-е місце за надійністю депозитних пропозицій, рейтинг «В». Рейтинг UCRA

4-е місце за привабливістю депозитів – продукт «Альфа Гнучкий». Рейтинг фінансового видання «Особистий рахунок»

№1 за схвалюваністю серед українських банків. Щоквартальне медіа-дослідження «Goodwill-фактор»

2-е місце за стійкістю. Квартальний рейтинг фінансового порталу «Мінфін»

Січень

9-е місце в рейтингу найбільших банків галузі. Рішення Комісії Національного банку України з питань нагляду та регулювання діяльності банків від 30 грудня 2014 №614 про розподіл банків на групи на 2015 рік

2014

Грудень

7-е місце за стійкістю. Фінансовий портал «Мінфін»

5-е місце за наднадійністю. Журнал «Особистий рахунок»

У ТОП-3 за надійністю депозитів. Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг»

Листопад

У ТОП-3 абсолютних МедіаГігантів і МедіаЕстетів. Дослідження «МедіаВершки» за III квартал

Уповноважене рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підвищило довгостроковий рейтинг Альфа-Банку Україна до рівня uaAAА за національною українською шкалою, а також агентство прийняло рішення про присвоєння довгострокового кредитного рейтингу облігаціям Банку серій M, N, O, P на рівні uaAAА.

Жовтень

2-е місце в рейтингу IT/телеком зрілості компаній. Українське видання Delo.UA

У ТОП-10 рейтингу депозитів. Перший український депозитний індекс Fudi. «Українське кредитно-рейтингове агентство» (UCRA)

№1 за надійністю депозитних пропозицій. Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг»

3-е місце серед корпоративних сайтів. Рейтинг доступності інформації для інвесторів, дослідження Investor Relations Agency

Вересень

Альфа-Банк отримав найвищу оцінку надійності за депозитними пропозиціям і увійшов до ТОП-3 відповідного рейтингу згідно з дослідженням рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг».

Альфа-Банк увійшов до десятки українських банків рейтингу депозитів і першого українського депозитного індексу Fudi згідно з дослідженням «Українського кредитно-рейтингового агентства» (UCRA).

Серпень

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Альфа-Банку Україна на рівні uaAA+ за національною українською шкалою, що свідчить про досить високу кредитоспроможність фінансової установи.

Альфа-Банк Україна зайняв другу позицію рейтингу IT/телеком зрілості компаній за версією українського видання Delo.UA.

Липень

Спеціальна номінація «Банк - лідер у розвитку національної культури». II Міжнародний конкурс «Лідер у сфері PR-технологій та маркетингу - 2014». Журнал «Банкір»

Червень

У ТОП-3 рейтингу надійності банківських депозитів. Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг»

Травень

У ТОП-5 за наднадійністю банківських установ. Економічне видання «Особистий рахунок»

Березень

№1 в номінаціях Private banking, «Кредит готівкою» та «Кращий роздрібний банкір». «50 провідних банків України 2014», Коммерсант-Україна

У ТОП-3 банків з кращими депозитними пропозиціями - вклад «Мегаприбуток плюс»

6-е місце за якістю розкриття інформації. Дослідження «Інформаційної прозорості банків» за 2013

Лютий

У ТОП-3 за популярністю в соціальних мережах серед українських банків. Дослідження компанії «Простобанк Консалтинг»

2-е місце в рейтингу Best Private Banking - А-Клуб. Private Banking Ukraine Survey 2014

наступна сторінка

Стратегія
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат