Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
Приватним особам
МСБ
Корпорпораціям

Досягнення

2018

Липень

4 липня 2018 року, рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» повідомило про підтвердження довгострокового кредитного рейтинга ПАТ «Альфа-Банк» та довгострокового кредитного рейтинга його облігацій на рівні «uaAAА» за національною шкалою. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом «uaAAА» характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Квітень

Альфа-Банк Україна отримав першість у номінації «Карткові кредити» та посів 4-те місце у загальному рейтингу щорічного дослідження «50 провідних банків України» від інформаційного агентства «Фінансовий клуб». Церемонія нагородження Financial Club Awards - 2018 відбулася 24 квітня. У порівнянні з минулим роком Альфа-Банк Україна значно покращив свої результати, піднявшись у рейтингу з 13 на 4 місце.

Карта Platinum Black від Альфа-Банку Україна стала переможцем в категорії «Краща дебетова карта VIP», а карта «Максимум» отримала визнання як «Краща кредитна карта Mass» престижної банківської премії FinAwards 2018. Засновниками премії є провідні фінансові сайти країни – «Мінфін» і Finance.ua, які спільно з експертами галузі визначили кращих серед банків у 14 номінаціях. Церемонія нагородження FinAwards 2018 відбулася 19 квітня.

Лютий

A-Клуб Альфа-Банку Україна визнаний кращим сервісом приватного банківського обслуговування в Україні за підсумками дослідження Euromoney Private Banking and Wealth Management в 2017 році. Це дослідження щорічно проводить авторитетний європейський журнал про фінанси Euromoney.

Альфа-Банк Україна став переможцем рейтингу «Банки 2018 року», здобувши першість в номінації «Найбільш роздрібний банк» від видання «Фінансовий клуб». Згідно з методикою  рейтингу, нагорода вручена за найбільший абсолютний приріст кредитного портфеля фізичних осіб протягом січня-листопада 2017 року, який склав 2,87 млрд грн.

Окрім цього, Альфа-Банк Україна було відзначено в інших номінаціях рейтингу «Банки 2018 року». Зокрема, банк посів друге місце у рейтингу «Найбільш картковий банк», показавши приріст кількості активних платіжних карток протягом січня-вересня 2017 року на 459 тис. одиниць. Також банк увійшов до числа найбільш ощадних банків, посівши третє місце за показником приросту коштів фізичних осіб (+2,96 млрд грн протягом січня-листопада 2017 року).

Відзначило видання «Фінансовий клуб» й активну роботу Альфа-Банку Україна з корпоративними клієнтами: банк посів третє місце за показником приросту депозитів юридичних осіб (+1,49 млрд грн) у номінації «Найбільш корпоративний банк».

2017

Грудень

Журнал «БІЗНЕС» разом з Асоціацією фахівців з управління персоналом HRForum визначили кращих роботодавців країни та тих, хто в Україні розробляє стратегії з управління людськими ресурсами. Альфа-Банк Україна увійшов до першої п’ятірки переможців відразу в трьох з десяти номінацій: «Краща соціальна програма», «Краща HR-команда» та «Мисливці за талантами».

Листопад

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк увійшли до підсумкового Топ-15 найнадійніших банків України за оцінкою видання «Новое Время» та інвестиційної компанії Dragon Capital. Лідерські позиції банків визначалися за декількома ключовими показниками: достатність капіталу, ліквідність, довіра вкладників, прибутковість банку, якість активів та підтримка акціонерів.

За результатами міжнародного рейтингу найнадійніших банків, який проводиться щорічно впливовим нью-йоркським журналом Global Finance, в 2017 році Альфа-Банк Україна було визнано найнадійнішим банком України.

Жовтень

Популярний український журнал БІЗНЕС визначив лідерів фінансового ринку за підсумками першого півріччя 2017 року в рейтингу «Фінансовий ОСКАР 2017». Альфа-Банк Україна – серед «оскароносних» компаній, отримав визнання як лідер у споживчому кредитуванні. Крім того, Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-3 банків, відзначених за активний розвиток технологій інтернет-банкінгу.

Вересень

15 вересня 2017 року рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» присвоїло довгостроковий кредитний рейтинг облігаціям Альфа-Банку серій Q (ISIN UA4000198915), R (ISIN UA4000198907) та S (ISIN UA4000198931), а також підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг банку на рівні «uaAAА» за національною шкалою. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом «uaAAА» характеризується найвищою кредитоспроможністю, порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Липень

6 липня 2017 року рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Альфа-Банку Україна і довгостроковий кредитний рейтинг облігацій Альфа-Банку Україна серії M на рівні «uaAAА» за національною шкалою. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом «uaAAА» характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Червень

Рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий і короткостроковий рейтинги за міжнародною шкалою на рівні B-/B/Стабільний, рейтинг за національною шкалою на рівні AA (ukr)/Стабільний, а також рейтинги стійкості, підтримки і облігацій Альфа-Банку Україна.

Директора із управління персоналом Альфа-Банку Україна Тетяну Стрекаль було названо однією з 20 найкращих HR-лідерів України за результатами опитування, ініційованого Міжнародним кадровим порталом HeadHunter Україна у рамках щорічної «Премії HR-бренд Україна 2017».

Травень

Альфа-Банк Україна — ТОП-2 в рейтингу надійності банківських депозитів РА «Стандарт-Рейтинг» за підсумками 1 кварталу 2017

Квітень

Інтернет-сервіс Альфа-Банку Україна отримав срібло рейтингу ТОП-50 провідних банків України, що проводиться компанією «Фінансовий клуб» серед лідерів фінансового ринку країни. Порівняно з торішнім рейтингом, Альфа-Банк просунувся вперед відразу на три позиції.

Березень

A-Club, підрозділ Альфа-Банку Україна, який спеціалізується на приватному банківському обслуговуванні, другий рік поспіль посів перше місце серед українських банків у рейтингу європейського журналу про фінанси Euromoney. Зокрема, A-Club відзначений у номінаціях «Private Banking Services Overall» і «Best Bank For Super affluent clients». Зокрема, A-Club відзначений у номінаціях «Private Banking Services Overall» і «Best Bank For Super affluent clients».

Лютий

Альфа-Банк Україна 21 лютого у рамках рейтингу «Банки 2017 року» отримав нагороду у номінації «Найбільш роздрібний банк»  від видання FinClub. Як зазначають організатори рейтингу, ця нагорода вручена за найбільший абсолютний приріст гривневого кредитного портфеля фізичних осіб у 2016 році, який становив 1,38 млрд грн. Серед претендентів на нагороду були ще 10 українських банків. Методологія відбору номінантів грунтувалася на даних звітності банків за минулий рік.

27 лютого 2017 року Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» підвело підсумки свого шістнадцятого «Рейтингу надійності банківських депозитів», участь у якому взяли 66 банків. Експерти агентства відзначають: банківська система в 2016 році продовжила демонструвати тенденції до одужання і в четвертому кварталі 2016 року ці тенденції прискорилися. Так, у жодного з банків-учасників рейтингу не було негативного чистого процентного або чистого комісійного доходу.

2016

Липень

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Альфа-Банку Україна та довгостроковий кредитний рейтинг облігацій Альфа-Банку Україна серій M, N, O, P на рівні «uaAAА» за національною шкалою. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом «uaAAА» характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

За 2 роки співпраці з Фондом Альфа-Банк Україна провів виплати вкладникам 45 проблемних банків на загальну суму 9,6 млрд грн. ФГВФО відшкодовує клієнтам проблемних банків до 200 тис. грн за вкладами, включаючи відсотки.

Травень

Альфа-Банк Україна - ТОП-2 в рейтингу надійності банківських депозитів РА «Стандарт-Рейтинг» за підсумками 2016 року. Агентство відзначає, що чинниками, які вплинули на позицію банку, були: збільшення власного і статутного капіталу, забезпечення приросту чистого процентного і комісійного доходу в досить непростих умовах. Крім того, Альфа-Банк мав достатній рівень покриття резервами кредитних ризиків.

2015

Листопад

6-е місце за стійкістю за підсумками 3 кварталу 2015 року. Фінансовий портал «Мінфін»

7-а позиція в підсумковому рейтингу серед банківських установ в лонг-листі найбільших компаній країни. У рейтингу найбільших компаній -77 місце з 200 можливих. Forbes

Краще корпоративне медіа України 2015 Гран-прі за впровадження інновацій, мультимедійне оформлення, бездоганний стиль і якість контенту Річного звіту Альфа-Банку «Майбутнє в твоїх руках». "Краще корпоративне медіа України 2015"

Жовтень

5-е місце в «Рейтингу наднадійності банків». Журнал «Личный счет»

12-е місце за надійністю. ТОП-20 від інвестиційної компанії Dragon Capital, "Новий час"

Вересень

1-е місце в репутаційному рейтингу, 2 місце в рейтингу впізнавання бренду і 1 місце за схваленням бренду. Репутаційний рейтинг «Goodwill-фактор»

2-е місце в рейтингу надійності депозитів, підсумки 1 півріччя 2015 року. «Стандарт-Рейтинг»

Серпень

8-е місце за підсумками 2 кварталу. Фінансовий портал "Мінфін"

2-е місце в рейтингу надійності депозитів, підсумки 1 півріччя 2015 року. «Стандарт-Рейтинг»

Липень

Альфа-Банк Україна вдруге став банком-агентом Фонду гарантування вкладів для здійснення виплат гарантованих сум відшкодування вкладникам ліквідованих банків. Згідно зі щорічною процедурою відбору банків, виконавча дирекція Фонду прийняла рішення про включення Альфа-Банку до переліку банків-агентів Фонду на 2015-2016 рр. Крім виконання економічних нормативів НБУ, розгалуженості мережі відділень та інших фінансових показників, важливим критерієм є стійкість банку в кризові періоди, а також 100% виконання своїх зобов'язань перед своїми вкладниками.

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Альфа-Банку Україна та довгостроковий кредитний рейтинг облігацій Альфа-Банку Україна серій M, N, O, P на рівні «uaAAА» за національною шкалою. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом «uaAAА» характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Альфа-Банк Україна в рамках продовження співпраці з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб був визначений фондом банком-агентом для проведення виплат вкладникам «Банк Національний Кредит». Це 28-й проблемний банк, вкладникам якого банк буде проводити виплати. А загальна сума виплачених коштів перевищує 5,4 млрд грн.

Червень

У ТОП-3 банків за надійністю депозитів. «Стандарт-Рейтинг»

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило рейтинг Альфа-Банку Україна за національною шкалою і рейтинг пріоритетного незабезпеченого боргу в національній валюті на інвестиційному рівні «AA + (ukr)». Прогноз за рейтингом за національною шкалою - стабільний. Також на попередньому рівні були підтверджені рейтинги облігацій серії K і попередні рейтинги облігацій серій M, N, O, P, що знаходяться в процесі розміщення. Рейтинги Банку за міжнародною шкалою також були підтверджені на попередньому рівні, при цьому довгострокові рейтинги Банку за міжнародною шкалою перевищують відповідні їм рейтинги України. На думку Fitch Ratings, підтвердження довгострокового рейтингу Альфа-Банку Україна в національній валюті і рейтингу пріоритетного незабезпеченого боргу в національній валюті на рівні «B-» свідчить про переваги наявності підтримки Банку з боку акціонерів.

Згідно з дослідженням Рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг» Альфа-Банк Україна зайняв третю позицію серед банків з найвищим рейтингом надійності депозитів. Рейтингове агентство відзначило, що, незважаючи на загальне погіршення середніх по ринку значень нормативів ліквідності, Альфа-Банк продовжував утримувати норматив поточної ліквідності на початок першого кварталу на рівні 67,78%, а на початок червня 2015 поліпшив його значення до 88,34% при нормативі не менше 40%.

Травень

У ТОП-5 за медіаактивністю фінансових установ. 4-е місце за кількістю повідомлень в ЗМІ, 5-е місце - за якістю. Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-5 найбільш Медіаактивність фінансових установ. «МедіаВершки»

Лідер рейтингу «50 провідних банків України», 7-е місце в системі, 8-е місце за активами, 10-е місце за величиною власного капіталу. Голова Правління Вікторія Михайльо - у ТОП-10 «Кращих топ-менеджерів банку». Фінансовий клуб

Нагорода «STP AWARD EXCELLENT QUALITY» за якість платежів в євро. Німецький банківський концерн COMMERZBANK AG

Дослідницька компанія NOKs Fishes підвела підсумки по синдикативне дослідження банківського ринку України Goodwill-фактор за 1 квартал 2015 року. Згідно з цим дослідженням Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-3 найбільш схвалюваних банків серед трьох експертних груп: «фінансові журналісти», «регулятори ринку» і «інвестиційні аналітики», а також в ТОП-3 загального рейтингу репутації. При цьому Альфа-Банк був визнаний лідером рейтингу репутації в рамках опитаної групи «інвестиційні аналітики».

8-е місце за надійністю. ТОП-10 найбільш стійких українських банків. Фінансовий портал «Мінфін»

Квітень

№1 серед бізнес леді України, «Банкір, якому довіряють» - Вікторія Михайльо. Версія журналу Companion

1-е місце за депозитними програмами. Щорічний конкурс торгових марок «Фаворити Успіху»

У ТОП-3 українських банків в соціальних мережах. Рейтинг фінансового порталу «Простобанк Консалтинг»

Березень

У ТОП-10 кращих роздрібних банків, в ТОП-5 найбільш інноваційних банків країни. Журнал «Фокус»

Лідер по відносній динаміці згадуваності в інтернет-ЗМІ за 2014 рік. Інформаційний центр «ЕЛВІСТІ»

У ТОП-10 за інформаційною прозорістю банків України. Українське кредитно-рейтингове агентство (UCRA)

3-е місце за надійністю банківських депозитів. Незалежне рейтингове агентство Стандарт-Рейтинг

№1 в галузевій номінації Фінанси / Банки. 6-е місце («Антикриза року») серед українських компаній. Всеукраїнський Рейтинг якості управління репутацією «репутаційний активістів»

Лютий

8-е місце за надійністю депозитних пропозицій, рейтинг «В». Рейтинг UCRA

4-е місце за привабливістю депозитів – продукт «Альфа Гнучкий». Рейтинг фінансового видання «Особистий рахунок»

№1 за схвалюваністю серед українських банків. Щоквартальне медіа-дослідження «Goodwill-фактор»

2-е місце за стійкістю. Квартальний рейтинг фінансового порталу «Мінфін»

Січень

9-е місце в рейтингу найбільших банків галузі. Рішення Комісії Національного банку України з питань нагляду та регулювання діяльності банків від 30 грудня 2014 №614 про розподіл банків на групи на 2015 рік

2014

Грудень

7-е місце за стійкістю. Фінансовий портал «Мінфін»

5-е місце за наднадійністю. Журнал «Особистий рахунок»

У ТОП-3 за надійністю депозитів. Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг»

Листопад

У ТОП-3 абсолютних МедіаГігантів і МедіаЕстетів. Дослідження «МедіаВершки» за III квартал

Уповноважене рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підвищило довгостроковий рейтинг Альфа-Банку Україна до рівня uaAAА за національною українською шкалою, а також агентство прийняло рішення про присвоєння довгострокового кредитного рейтингу облігаціям Банку серій M, N, O, P на рівні uaAAА.

Жовтень

2-е місце в рейтингу IT/телеком зрілості компаній. Українське видання Delo.UA

У ТОП-10 рейтингу депозитів. Перший український депозитний індекс Fudi. «Українське кредитно-рейтингове агентство» (UCRA)

№1 за надійністю депозитних пропозицій. Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг»

3-е місце серед корпоративних сайтів. Рейтинг доступності інформації для інвесторів, дослідження Investor Relations Agency

Вересень

Альфа-Банк отримав найвищу оцінку надійності за депозитними пропозиціям і увійшов до ТОП-3 відповідного рейтингу згідно з дослідженням рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг».

Альфа-Банк увійшов до десятки українських банків рейтингу депозитів і першого українського депозитного індексу Fudi згідно з дослідженням «Українського кредитно-рейтингового агентства» (UCRA).

Серпень

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Альфа-Банку Україна на рівні uaAA+ за національною українською шкалою, що свідчить про досить високу кредитоспроможність фінансової установи.

Альфа-Банк Україна зайняв другу позицію рейтингу IT/телеком зрілості компаній за версією українського видання Delo.UA.

Липень

Спеціальна номінація «Банк - лідер у розвитку національної культури». II Міжнародний конкурс «Лідер у сфері PR-технологій та маркетингу - 2014». Журнал «Банкір»

Червень

У ТОП-3 рейтингу надійності банківських депозитів. Рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг»

Травень

У ТОП-5 за наднадійністю банківських установ. Економічне видання «Особистий рахунок»

Березень

№1 в номінаціях Private banking, «Кредит готівкою» та «Кращий роздрібний банкір». «50 провідних банків України 2014», Коммерсант-Україна

У ТОП-3 банків з кращими депозитними пропозиціями - вклад «Мегаприбуток плюс»

6-е місце за якістю розкриття інформації. Дослідження «Інформаційної прозорості банків» за 2013

Лютий

У ТОП-3 за популярністю в соціальних мережах серед українських банків. Дослідження компанії «Простобанк Консалтинг»

2-е місце в рейтингу Best Private Banking - А-Клуб. Private Banking Ukraine Survey 2014

наступна сторінка

Стратегія
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат