Досягнення і нагороди

2020 рік

Альфа-Банк Україна отримав нагороди FinAwards 2020 за найвигідніший кешбек, відгуки клієнтів і кредит готівкою

Альфа-Банк Україна завоював одразу чотири нагороди в номінаціях «Краща рекламна кампанія», «Краща програма лояльності», «Народний банк» і «Кращий кредит готівкою» за версією премії FinAwards 2020. Вибір кращих здійснювався шляхом голосування незалежного авторитетного журі, експертної групи редакції сайтів Мінфін, Finance.ua і відкритого голосування читачів сайту.

Альфа-Банк Україна – у списку найбільших платників податків

Згідно з даними, оприлюдненими Державною фіскальною службою в журналі «Рейтинг», Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-100 найбільших платників податків у 2019 році. Банк піднявся на 55-ту позицію в рейтингу, а також посів шосте місце за обсягом перерахувань до бюджету серед українських фінустанов.

Дмитро Сєрьожин увійшов в ТОП-30 кращих фінансових директорів України

Журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших» та редакція порталу Delo.ua склали рейтинг фінансових директорів України. У число 30-ти кращих увійшов Головний фінансовий директор і член Правління Альфа-Банку Україна Дмитро Сєрьожин.

Euromoney назвав А-Клуб кращим сервісом приватного банкінгу в Україні

Авторитетне міжнародне видання Euromoney назвало А-Клуб Альфа-Банку Україна сервісом приватного банкінгу №1 в Україні. Нагорода присуджується банку п'ятий рік поспіль за результатами щорічного дослідження Private Banking and Wealth Management 2020.

Альфа-Банк Україна став кращим роздрібним і ощадним банком України

Альфа-Банк Україна відзначений трьома нагородами в рейтингу «Банки 2020 року» за версією інформаційного агентства «Фінансовий клуб». Альфа-Банк Україна переміг у номінаціях «Роздрібний банк», «Ощадний банк для населення» і «Ощадний банк для бізнесу».

2019 рік

Альфа-Банк Україна – в ТОП-50 інноваційних компаній України

Спільно з профільними експертами і читачами Delo.ua, редакція журналу «ТОП-100» склала рейтинг «Інноваційні компанії», в якому виділила 50 найбільш інноваційних компаній та відібрала по п'ять лідерів у кожній галузі. У фінансовому секторі найбільш інноваційним визнаний Альфа-Банк Україна.

Онлайн-банкінги Альфа-Банку Україна завоювали нагороди PSM Awards 2019

Digital-платформа для бізнесу «ОК, Альфа!» та інтернет-банкінг для фізосіб My Alfa-Bank Альфа-Банку Україна відзначені найпрестижнішою премією в галузі FinTech і e-commerce – PSM Awards 2019.

Вікторія Михайльо – в рейтингу ТОП-50 українських топ-менеджерів

Голова Правління Альфа-Банку Україна Вікторія Михайльо увійшла в ТОП-10 найбільш публічних та ефективних українських топ-менеджерів за результатами рейтингу «50 капітанів бізнесу» журналу «Кореспондент».

Альфа-Банк Україна зайняв перше місце за найкращу цінову пропозицію для ФОП

Альфа-Банк Україна переміг у номінації «Цінова пропозиція» і зайняв другі місця в номінаціях «Кращий продукт» і «Сервіс» за вибором аудиторії журналу БІЗНЕС.

Представляючи Альфа-Банк Україна, БІЗНЕС зазначив переваги онлайн-системи «ОК, Альфа!» для підприємців.

Вікторія Михайльо – в рейтингу 100 найвпливовіших жінок України

Голова Правління Альфа-Банку Україна Вікторія Михайльо стала однією з 100 найвпливовіших жінок України в щорічному рейтингу ділового видання «Фокус». Уже вшосте Вікторія Михайльо входить в число найвпливовіших жінок України.

Діджитал-платформа «ОК, Альфа!» відзначена в ТОП-5 кращих інтернет-банків країн СНД і Кавказу

За підсумками дослідження міжнародної асоціація бізнес-банкірів SME Banking Club, діджитал-платформа «ОК, Альфа!» отримала високу оцінку і потрапила в ТОП-5 кращих рішень, поряд з топовими міжнародними банками в цьому сегменті.

Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-50 компаній з найвидатнішими інноваціями

Журнал БІЗНЕС зазначив Альфа-Банк Україна як фінансова установа, яка динамічно рухається у бік fintech і діджиталізації. Результатом цієї співпраці стало чимало інноваційних рішень. Зокрема, з'явився новий продукт – онлайн-банкінг для підприємців «ОК, Альфа!»

Альфа-Банк Україна отримав нагороду за відкритість і відповідальність

Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України (ФПБАУ) відзначила Альфа-Банк Україна в номінації «За відкритість і відповідальність». Банк, який є дійсним членом Федерації, був відзначений за складання та надання відкритої і прозорої фінансової звітності відповідно до вимог МСФЗ (міжнародних стандартів фінансової звітності).

Альфа-Банк Україна – №1 у рейтингу наднадійності депозитів

Альфа-Банк Україна на першому місці рейтингу наднадійності українських банків, яким вкладники можуть довіряти без тіні сумніву, за версією журналу «Особистий рахунок».

Карта «Максимум» перемогла в рейтингу кредитних карт з кешбеком

Авторитетний фінансовий портал Finance.ua склав рейтинг кредитних карт з кешбеком, представлених на банківському ринку України. На першому місці кредитна картка «Максимум» від Альфа-Банку Україна з кешбеком до 20%.

Альфа-Банк Україна отримав нагороди FinAwards 2019 за кращі карти, рекламу й інтернет-банк

У рамках FinAwards 2019 картка Platinum Black Plus від Альфа-Банку Україна стала переможцем в категорії «Краща дебетова карта VIP», пакет послуг Comfort в категорії «Краща дебетова картка mass». Також у заліку Альфа-Банку перемога в номінації «Краща рекламна кампанія» і друге місце в категоріях «Кращий кредит готівкою» і «Кращий інтернет-банк».

Альфа-Банк Україна відзначений у двох номінаціях на SME Banking Club Conference 2019 Тбілісі

Альфа-Банк Україна став учасником 5-ї міжнародної банківської конференції Caucasus SME Banking Club Conference 2019, організатором якої виступив SME Banking Club. За підсумками заходу Альфа-Банк Україна з проектом онлайн-банку для МСБ «ОК, Альфа!» був відзначений відразу в двох номінаціях: «Найбільш інноваційний Банк 2018» і «ТОП-20 Business Online Banking 2019».

Іван Світек – у трійці найбільш ефективних топ-менеджерів фінансового сектора

Журнал «Фокус» представив щорічний рейтинг 33 кращих топ-менеджерів країни. Іван Світек, Генеральний менеджер ради банківської групи Альфа-Банку, увійшов в ТОП-3 найбільш ефективних топ-менеджерів у банківській сфері.

Альфа-Банк Україна отримав чотири нагороди від «Фінансового клубу»

За результатами щорічного дослідження «50 провідних банків України 2019» Альфа-Банк Україна отримав першість у номінаціях «Класичний депозит» і «Преміальний банкінг», а також піднявся на 3-те місце в загальному рейтингу банків.

Альфа-Банк Україна визнаний лідером з фінансового здоров'я й ефективності

За результатами рейтингу фінансового здоров'я банків, Альфа-Банк Україна зайняв перше місце як найефективніший банк і друге місце за узагальненим індексом фінансового здоров'я найбільших банків України, як державних, так і приватних. Також Альфа-Банк Україна увійшов в «вісімку» лідерів з точки зору надійності.

Альфа-Банк Україна відзначений у рейтингу «Фінансовий ОСКАР 2018»

Популярний український журнал БІЗНЕС традиційно визначив лідерів ринку за підсумками 2018 року в рейтингу «Фінансовий ОСКАР». Альфа-Банк Україна зайняв друге місце в номінації «Вибір населення» за досягнення в сфері обслуговування і залучення депозитів фізичних осіб.

2018 рік

Онлайн-сервіси Альфа-Банку Україна завоювали дві нагороди PSM Awards 2018

Інтернет-банкінг My Alfa-Bank і мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine отримали нагороди престижної премії в області FinTech і e-commerce PSM Awards 2018. Розробки Альфа-Банку Україна увійшли в ТОП-3 переможців у номінаціях «Кращий інтернет-банкінг в Україні» і «Кращий мобільний додаток банку».

Альфа-Банк Україна – №1 з лояльності вкладників третій квартал поспіль

У рейтингу найбільш стійких банків України від популярного фінансового порталу «Мінфін» Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-10 найбільш стійких банків за підсумками третього кварталу і посів перше місце за показником рівня довіри і лояльності вкладників вже третій квартал поспіль.

Вікторія Михайльо – знову в ТОП-100 найвпливовіших жінок України

Голова Правління Альфа-Банку Україна Вікторія Михайльо знову увійшла в традиційний щорічний рейтинг «100 найвпливовіших жінок України» за версією ділового видання «Фокус».

Кредитні картки Альфа-Банку Україна – перші в рейтингу кращих

Незалежна дослідницька компанія «Простобанк Консалтинг» визначила кращі кредитні карти для українських споживачів у третьому кварталі 2018 року. Кредитні картки Альфа-Банку Україна зайняли відразу два перших місця.

Іван Світек увійшов в ТОП-20 найефективніших іноземних менеджерів

Одним із найефективніших іноземних топ-менеджерів українського бізнесу за версією популярного ділового журналу «Бізнес» став Іван Світек, СЕО Альфа-Груп в Україні і Голова Правління Укрсоцбанку.

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк отримали статус акредитованого роботодавця АССА

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк отримали статус акредитованого роботодавця Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) за напрямом «Професійний розвиток».

Альфа-Банк Україна – №1 з лояльності вкладників

За підсумками відкритого опитування, який традиційно проводить портал «Мінфін», Альфа-Банк Україна посів перше місце за показником рівня довіри і лояльності вкладників.

Альфа-Банк Україна отримав три нагороди від «Фінансового клубу»

За підсумками щорічного дослідження «50 провідних банків України» від «Фінансового клубу» Альфа-Банк Україна отримав першість у номінації «Карткові кредити» і зайняв 4-те місце в загальному рейтингу найбільших банків.

Альфа-Банк Україна отримав «Фінансовий ОСКАР» за досягнення в кредитуванні

Популярний український журнал БІЗНЕС визначив лідерів фінансового ринку за підсумками 2017 року рейтингу «Фінансовий ОСКАР-2017». Альфа-Банк Україна отримав перше місце в споживчому кредитуванні, а також увійшов до ТОП-3 найбільш професійних банків і лідерів карткового ринку, і зайняв 4-те місце в номінації «Онлайн-банк».

Альфа-Банк Україна отримав нагороди від FinAwards 2018 за кращі картки

19 квітня відбулася церемонія нагородження кращих банків і кращих банківських продуктів України в рамках FinAwards 2018. Картка Platinum Black від Альфа-Банку Україна стала переможцем в категорії «Краща дебетова картка VIP», а картка «Максимум» отримала визнання як «Краща кредитна картка Mass».

Google Pay – в Alfa-Mobile Ukraine

Альфа-Банк Україна став першим банком в Україні, який завдяки впровадженню технології push provisioning надав унікальну можливість оцифрування карток своїх клієнтів безпосередньо в мобільний банкінг Alfa-Mobile Ukraine без необхідності встановлення програми Google Pay.

Вікторія Михайльо увійшла в рейтинг «50 найуспішніших бізнес-леді України»

У традиційному щорічному рейтингу «50 найуспішніших бізнес-леді України» за версією популярного ділового видання «Бізнес» Вікторія Михайльо, Голова Правління Альфа-Банку Україна, була визнана однією з 50-ти найуспішніших в Україні і однією з ТОП-5 у фінансовій сфері.

Альфа-Банк Україна знову визнаний найбільш роздрібним банком України

Альфа-Банк Україна став переможцем рейтингу «Банки 2018 року», отримавши перше місце в номінації «Найбільш роздрібний банк» від видання «Фінансовий клуб». Відповідно до методики рейтингу, нагорода була вручена за найбільший абсолютний приріст кредитного портфеля фізичних осіб протягом січня-листопада 2017 року, який становив 2,87 млрд грн.

А-Клуб – кращий приватний банкінг за даними журналу Euromoney

A-Клуб Альфа-Банку Україна визнаний кращим сервісом приватного банківського обслуговування в Україні за підсумками дослідження Euromoney Private Banking and Wealth Management в 2017 році. Уже третій рік поспіль A-Клуб отримує нагороду Euromoney як кращий сервіс серед українських фінустанов (номінація Private Banking Services Overall).

2017 год

Журнал «БІЗНЕС» назвав Альфа-Банк Україна одним з кращих роботодавців року

Альфа-Банк Україна увійшов до рейтингу «Кращий роботодавець року» серед фінансових установ за підсумками опитування популярного видання «Фокус».

Альфа-Банк Україна названо найбільш надійним банком країни

За результатами міжнародного рейтингу найнадійніших банків, який проводиться щорічно впливовим нью-йоркським журналом Global Finance, в 2017 році Альфа-Банк Україна був визнаний найнадійнішим банком України.

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк – у числі найбільш надійних банків країни

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк увійшли в підсумковий ТОП-15 найнадійніших банків України за оцінкою видання «Новое Время» та інвестиційної компанії Dragon Capital. Лідерські позиції банків визначалися за кількома ключовими показниками: достатність капіталу, ліквідність, довіра вкладників, прибутковість банку, якість активів і підтримка акціонерів.

Альфа-Банк Україна був визнаний лідером у споживчому кредитуванні

Популярний український журнал БІЗНЕС визначив лідерів фінансового ринку за підсумками першого півріччя 2017 року рейтингу «Фінансовий ОСКАР 2017». Серед «оскароносних» компаній Альфа-Банк Україна, який отримав визнання як лідер у споживчому кредитуванні. Крім того, Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-3 банків, відзначених за активний розвиток технологій інтернет-банкінгу.

Банківський тандем Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку – лідер у номінації «Кращий сервіс для МСБ»

Журнал «Бізнес» назвав банківський тандем Альфа-Банку України та Укрсоцбанку лідером у номінації «Кращий сервіс для МСБ» з добре розвиненими дистанційними каналами продажу, зокрема інтернет-банкінгом. Також Альфа-Банк Україна був названий у трійці лідерів у номінації «Краща цінова пропозиція для МСБ», четвертим у номінації «Кращий продукт для МСБ» і в загальному рейтингу.

Альфа-Банк Україна – переможець у номінації «Драйвер споживання» за версією журналу «Бізнес»

За результатами 20-го щорічного рейтингу «Фінансовий Оскар-2016» від ділового журналу «Бізнес» Альфа-Банк Україна зайняв перше місце в номінації «Драйвер споживання», друге місце в номінації «Онлайн-банк» і 5 «Вибір населення».

Вікторія Михайльо – у трійці кращих топ-менеджерів банків України згідно з рейтингом ТОП-50 провідних банків

Вікторія Михайльо, Голова Правління Альфа-Банку Україна, посіла третє місце в номінації «Кращий топ-менеджер» щорічного рейтингу ТОП-50 провідних українських банків, який проводиться компанією «Фінансовий клуб» серед лідерів фінансового ринку країни.

Інтернет-сервіс Альфа-Банку отримав срібло рейтингу ТОП-50 провідних банків України

Інтернет-сервіс Альфа-Банку Україна отримав срібло рейтингу ТОП-50 провідних банків України від «Фінансового клубу». У порівнянні з торішнім рейтингом, Альфа-Банк просунувся вперед відразу на три позиції.

Альфа-Банк Україна отримав 7 нагород в рейтингу ТОП-50 провідних банків України

У щорічному рейтингу ТОП-50 провідних українських банків, який проводить «Фінансовий клуб», Альфа-Банк Україна отримав сім нагород, чотири з яких найвищого ґатунку. Зокрема, банк отримав перше місце в номінаціях: «Карткові кредити» (піднявся на 1 позицію в порівнянні з минулим роком) і «Кредит готівкою» (+ 2 позиції). А-Клуб визнаний кращим в номінації «Преміальний банкінг» (+2 позиції).

А-Клуб Альфа-Банку Україна визнаний кращим серед українських банків в рейтингу Euromoney в 2016

А-Клуб, підрозділ Альфа-Банку Україна, яке спеціалізується на приватному банківському обслуговуванні, другий рік поспіль посіло перше місце серед українських банків в рейтингу європейського журналу про фінанси Euromoney. А-Клуб відзначений у номінаціях «Private Banking Services Overall» і «Best Bank For Super affluent clients».

Вікторія Михайльо – на 45-му місці в ТОП-100 найвпливовіших жінок України

Голова Правління Альфа-Банку України Вікторія Михайльо знову увійшла в рейтинг «100 найуспішніших жінок України» за версією ділового видання «Новое Время».

Угода між акціонерами Альфа-Банку та Укрсоцбанку про обмін активами визнана «Операцією року» за версією FinСlub в рейтингу «Банки 2017 року»

21 лютого на церемонії нагородження рейтингу «Банки 2017 року» Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк отримали нагороду в номінації «Угода року» від видання FinClub за договір про обмін активами між акціонерами обох банків, міжнародним холдингом ABH Holdings S.A. і італійською фінансовою групою UniCredit.

Альфа-Банку Україна визнаний «Найбільш роздрібним банком»

У рамках рейтингу «Банки 2017 року» за версією «Фінансового клубу» Альфа-Банк Україна отримав нагороду в номінації «Найбільш роздрібний банк». Як відзначили організатори рейтингу, банк удостоївся нагороди за найбільший абсолютний приріст гривневого кредитного портфеля фізичних осіб в 2016 році, який становив 1,38 млрд грн.

2016 рік

Альфа-Банк отримав нагороду за якість переказів в євро від KBC Bank N.V. (Belgium)

За підсумками 2016 Альфа-Банк Україна отримав сертифікат Euro STP Excellence Award від банку-кореспондента KBC Bank N.V. (Belgium). Він свідчить про досконалу механіку проведення міжнародних грошових переказів через систему SWIFT і повну відсутність необхідності ручного регулювання від банку-кореспондента.

Альфа-Банк Україна – п'ятий за обсягом сплати податків серед українських банків за результатом трьох кварталів 2016

Альфа-Банк Україна зайняв 5-е місце за обсягом сплати податків серед 50 українських банків – найбільших платників податків за підсумками 3 кварталів 2016 року, опублікованими Державної фіскальною службою України (ДФСУ).

Команда контакт-центру Альфа-Банку визнана кращою в продажах за версією DzWINNER 2016

26 жовтня відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу контакт-центрів DzWINNER 2016, на якому відділ продажів банківських продуктів контакт-центру Альфа-Банку Україна отримав першість у номінації «Краща команда продажів Україна».

Вікторія Михайле зайняла 46 позицію в рейтингу ТОП-100 найвпливовіших жінок України від журналу «Фокус»

Голова Правління Альфа-Банку Україна Вікторія Михайльо зайняла 46 місце в традиційному щорічному рейтингу «100 найвпливовіших жінок України» за версією ділового видання «Фокус».

Альфа-Банк Україна піднявся на 6-ту позицію в рейтингу ТОП-50 провідних банків України

Альфа-Банк Україна в щорічному рейтингу ТОП-50 провідних українських банків, що проводиться компанією «Фінансовий клуб» серед лідерів фінансового ринку країни, піднявся на одну позицію в порівнянні з минулим роком, зайнявши 6-те місце в загальному рейтингу і 4-те в категорії комерційних банків.

Global Finance назвав Альфа-Банк Україна найкращим банком в Україні в 2016

Фінансове видання Global Finance опублікувало 23-й щорічний огляд світових банків – 2016 World's Banks. У рейтинг видання увійшли банки, які надали краще обслуговування клієнтів «на глобальному, регіональному рівні та рівні окремих країн». Кращим банком України видання визнало Альфа-Банк Україна.

А-Клуб Альфа-Банку Україна визнаний кращим серед українських банків в рейтингу Euromoney в 2015

А-Клуб Альфа-Банку Україна посів перше місце серед українських банків в міжнародному рейтингу Private Banking Services Overall за версією журналу Euromoney в 2015 році.

Альфа-Банк Україна в п'ятірці лідерів рейтингу Forbes за депозитами «ТОП-20 банків за вкладами населення»

Альфа-Банк Україна зайняв 4-те місце за обсягами депозитів населення з розміром портфеля 10,4 млрд грн за результатами рейтингу фінансових установ країни, яким українці довірили найбільше заощаджень, складеного аналітиками видання Forbes.

2015 рік

Альфа-Банк Україна – серед кращих на банківському ринку: 2-ге місце в ТОП-5 найбільш інноваційних банків в рейтингу Delo.ua

Ekonomika Communication Hub вчетверте підбив підсумки щорічного рейтингу кращих банківських проектів, продуктів, команд і персон банківського сектора UKRAINIAN BANKER AWARDS. Альфа-Банк Україна відзначений двома спеціальними номінаціями в ТОП-5: 2-ге місце серед найбільш інноваційних банків і 4-те місце серед найбільш відкритих банків.

Альфа-Банк Україна зайняв високі позиції в рейтингу «50 провідних банків України»

25 травня «Фінансовий клуб» підбив підсумки щорічного рейтингового дослідження «50 провідних банків України». За результатами цього рейтингу Альфа-Банку присвоєно 7-му позицію серед усіх рейтингованих українських банків, а Голова Правління Вікторія Михайльо увійшла в ТОП-10 «Кращих топ-менеджерів банку». Крім того, Альфа-Банк Україна зайняв 8-ме місце за активами і 10-те – за величиною власного капіталу.

Альфа-Банк Україна вп'яте отримав «STP AWARD EXCELLENT QUALITY»

За підсумками 2014 року Альфа-Банк Україна отримав нагороду «STP Award 2014 Excellent Quality» від одного з найбільших німецьких банківських концернів COMMERZBANK AG.

Нагорода вручається банкам і фінансовим установам на підставі аналізу якості оформлення платежів в євро, які проводяться в автоматичному режимі.

Вікторія Михайльо стала «Банкіром, якому довіряють» за версією журналу Companion

2 квітня відбулося нагородження найуспішніших бізнес-леді України за версією журналу Companion. У цьому рейтингу Вікторія Михайльо була відзначена як найуспішніша жінка-банкір і отримала диплом номінації «Банкір, якому довіряють».

Альфа-Банк в ТОП-10 найбільш інформаційно прозорих банків України

Українське кредитно-рейтингове агентство (UCRA) підбило підсумки щорічного дослідження «Інформаційної прозорості банків» за 2014 рік, згідно з яким Альфа-Банк Україна увійшов в десятку найбільш інформаційно прозорих фінустанов на ринку.

Альфа-Банк Україна в десятці кращих роздрібних банків країни за версією журналу «Фокус»

Журнал «Фокус» опублікував рейтинг 20 кращих роздрібних банків в Україні, які в нинішніх економічних умовах відрізняються своєю стабільністю і готові запропонувати клієнтам-фізособам найбільш комфортні умови обслуговування. Згідно з цим рейтингом Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-10 кращих роздрібних банків країни, отримавши максимальну оцінку щодо адекватності капіталу і рівня резервування.

Альфа-Банк Україна – кращий банк 2015 року за версією «Мінфін»

Фінансовий портал «Мінфін» підбив підсумки голосування за кращий український банк 2015 року. Згідно з цим рейтингом Альфа-Банк Україна став абсолютним лідером серед ТОП-10 кращих банків країни.

2014 рік

Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-3 компаній рейтингу IT/телеком зрілості

Альфа-Банк Україна зайняв другу позицію рейтингу IT/телеком зрілості компаній за версією українського видання Delo.UA. Журі рейтингу оцінювало учасників за п'ятьма параметрами: інноваційність, гнучкість, адаптивність, масштабування і захищеність.

Альфа-Банк Україна – в трійці лідерів за припливом депозитних коштів від населення

За підсумками червня 2014 року Альфа-Банк Україна вийшов на друге місце за припливом депозитних коштів населення в цілому по банківській системі країни. Так, загальний портфель строкових вкладів за місяць в банку збільшився на 5,1%, або 408 млн грн.

Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-3 найнадійніших українських банків

У I кварталі 2014 року Альфа-Банк продемонстрував найбільш помітне підвищення рівня надійності серед усіх українських банків і піднявся в рейтингу стійкості банків від видання «Мінфін» з 10 на 3 місце. Також Альфа-Банк отримав найвищий рівень стресостійкості серед досліджуваних банків.

Альфа-Банк визнаний кращим у трьох номінаціях рейтингу «50 провідних банків України 2014»

Альфа-Банк очолив перші позиції в трьох напрямках банківського бізнесу за версією рейтингу «50 провідних банків України 2014» від видавничого дому «Комерсант-Україна». У загальному рейтингу банк увійшов в ТОП-15 провідних українських банків, зайнявши 11-у позицію.

Кращим серед українських фінустанов в номінації «Private banking» визнаний А-Клуб. Також кращим на українському ринку стало кредитна пропозиція Альфа-Банку для фізосіб в номінації «Кредит готівкою».

Альфа-Банк Україна – найбільш стресостійкий український банк

Альфа-Банк став лідером зі стресостійкості серед українських банків, отримавши 4,4 бала з 5 можливих, згідно з Рейтингом стійкості банків фінансового порталу «Мінфін». За загальними підсумками рейтингу банк увійшов в ТОП-10 найбільш стійких банків України.

Альфа-Банк увійшов до ТОП-3 українських банків з найкращими депозитними пропозиціями

Фінансовий тижневик «Личный счет» презентував результати рейтингу найбільш вигідних умов розміщення депозитів в українських банках. Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-3 банків з найкращими депозитними пропозиціями.

Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-10 кращих банків з інформаційної прозорості

Альфа-Банк посів шосте місце за якістю розкриття інформації за підсумками дослідження «Інформаційної прозорості банків» за 2013 рік, яке провело Українське кредитно-рейтингове агентство (UCRA).

Альфа-Банк Україна в трійці лідерів банків з найкращим Private Banking в Україні

Альфа-Банк Україна отримав престижну нагороду міжнародного фінансового видання «Euromoney». А-Клуб Альфа-Банку (Україна) посів 2-ге місце серед українських банків в рейтингу Best Private Banking (Private Banking Ukraine Survey 2014 року).

2013 рік

Альфа-Банк – лідер номінації «Кращий роздрібний банк», Ukrainian Banking Awards – 2013 від видання «Інвестгазета»

У грудні Альфа-Банк отримав нагороду «Кращий роздрібний банк» за версією щорічного рейтингу Ukrainian Banking Awards-2013 від видання «Інвестгазета».

Альфа-Банк Україна отримав міжнародну нагороду «STP Award 2012 Excellent Quality»

За підсумками 2012 року Альфа-Банк став кращим банком за якістю послуг, що надаються в галузі міжнародних розрахунків в євро, завоювавши нагороду одного з найбільших німецьких банків COMMERZBANK AG.

Альфа-Банк Україна – в ТОП-5 найбільш електронних банків України

Альфа-Банк Україна в ТОП-5 рейтингу найбільш електронних банків України за версією фінансово-економічного тижневика «ІнвестГазета». П'ятірку кращих видання визначило, проаналізувавши функціонал і зручності інтернет-банкінгів сорока найбільших банків України.

My Alfa-Bank отримав нагороду «Кращий Інтернет-банкінг»

Онлайн-сервіс «My Alfa-Bank» став переможцем в номінації «Кращий Інтернет-банкінг» в рамках міжнародного конкурсу «Професійна премія в сфері банківських технологій, обладнання та послуг-2013», організатором якого виступило видання «Банкиръ».

Рівень обслуговування контакт-центру Альфа-Банку Україна визнаний одним з кращих в Україні

Згідно з результатами дослідження якості телефонного обслуговування клієнтів українських банків, рівень обслуговування контакт-центру Альфа-Банку Україна знаходиться на високому рівні. У порівнянні з результатами аналогічного дослідження 2011 року контакт-центр Альфа-Банку значно поліпшив показники якості телефонного обслуговування, набравши 93% в 2013 році, в порівнянні з 86% в 2011 році.

Альфа-Банк Україна в трійці лідерів рейтингу «50 провідних банків України 2013» видання «Комерсант»

Альфа-Банк посів третє місце серед п'ятдесяти найкращих банків країни за версією провідного ділового видання «Комерсант-Україна». У порівнянні з 2012 роком банк посилив свої позиції і піднявся в рейтингу на 5 ступенів.

Вікторія Михайльо посіла перше місце в рейтингу «ТОП-100 успішних бізнес-леді України»

Голова Правління Альфа-Банку Україна Вікторія Михайльо стала лідером голосування за «ТОП-100 успішних бізнес-леді України» на діловому порталі «Delo.ua».

Альфа-Банк Україна отримав нагороду «Гуру банківської системи»

7 лютого відбулися Загальні збори банків-членів Незалежної асоціації банків України (НАБУ). Підводячи підсумки діяльності за минулий рік, НАБУ за результатами конкурсу «Сузір'я НАБУ» визначила кращі банки і урочисто привітала переможців. Альфа-Банк Україна став переможцем номінації «Гуру банківської системи – Кращий сервіс».

Альфа-Банк Україна в рейтингу Euromoney Private Banking and Wealth Management Survey 2013

Альфа-Банк Україна зайняв друге місце в Україні в міжнародному рейтингу «Private Banking and Wealth Management Survey 2013» за версією журналу Euromoney. Банк був визнаний одним з кращих в номінації «Кращі приватні банківські послуги і управління капіталом в 2013 році.

2012 рік

Альфа-Банк Україна – в ТОП-30 найнадійніших банків країни рейтингу журналу «Кореспондент»

Видання «Кореспондент» і інвестиційна компанія Dragon Capital визначили 30 найбільш надійних установ банківського сектора України. Серед найнадійніших – Альфа-Банк Україна.

Альфа-Банк Україна названий кращим у трьох номінаціях щорічної премії UKRAINIAN BANKER AWARDS 2012 ініційованої виданням «Інвестгазета»

Альфа-Банк увійшов до трійки лідерів у номінаціях «Найбільш роздрібний банк», «Кращий private banking» і «Кращий інтернет-банкінг» за підсумками голосування за кращі українські банки в рамках щорічної премії UKRAINIAN BANKER AWARDS 2012.

Вікторія Михайльо – в ТОП-10 рейтингу банківських керівників за версією журналу «Деньги»

Голова Правління Альфа-Банку Україна Вікторія Михайльо увійшла в першу десятку рейтингу найуспішніших керівників банків, складеного журналом «Деньги».

Альфа-Банк Україна – в п'ятірці наднадійних банків згідно з рейтингом журналу «Личный счет»

Альфа-Банк увійшов до першої п'ятірки рейтингу наднадійних банків України. У рейтингу брали участь тільки банки першої і другої груп за класифікацією НБУ, фінансові показники яких аналізувалися за весь посткризовий період (жовтень 2008 р. – жовтень 2012 р).

Альфа-Банк – в трійці лідерів рейтингу «Найкращі електронні банки країни»

Альфа-Банк увійшов до трійки лідерів щорічного рейтингу «Найкращі електронні банки країни», підготовленого журналом «ИнвестГазета». Ключовими критеріями дослідження стали рівень розвитку інтернет-банкінгу та інноваційні рішення у відносинах з клієнтами та інвесторами.

Альфа-Банк Україна отримав міжнародну нагороду «STP Award 2011 Excellent Quality»

Альфа-Банк отримав престижну нагороду одного з найбільших німецьких банків COMMERZBANK AG за високу якість міжнародних розрахунків в євро в 2011 році.

Альфа-Банк Україна – серед лідерів депозитного споживчого рейтингу

Альфа-Банк увійшов до ТОП-10 кращих фінустанов рейтингу «У який банк вкласти депозит?», презентованого діловим порталом «Економічна правда».

Альфа-Банк Україна – серед найбільш надійних банків для вкладників згідно з рейтингом тижневика «Коментарі»

Альфа-Банк увійшов до ТОП-8 найнадійніших банків для вкладників згідно з рейтингом тижневика «Коментарі». У ТОП-10 банків за приростом депозитів фізосіб за IV квартал 2011 – I квартал 2012 р. Альфа-Банк Україна зайняв 5-ту позицію з приростом на 1,42 млрд. грн за вказаний період.

Альфа-Банк Україна – в десятці найнадійніших банків України згідно з рейтингом ІА «РБК-Україна»

Альфа-Банк увійшов в десятку найбільш надійних банків України за версією інформаційного агентства «РБК-Україна». У рейтингу брали участь банки з перших трьох груп за класифікацією НБУ, при цьому використовувалися дані НБУ і відкрита звітність, опублікована на офіційних сайтах банків.

Альфа-Банк Україна – найбільш клієнтоорієнтований банк згідно з рейтингом «50 провідних банків України 2012» видання «Коммерсант-Україна»

Альфа-Банк увійшов до ТОП-10 провідних банків України, згідно з рейтингом видання «Комерсант-Україна». А також зайняв першу позицію в номінації «Обслуговування фізичних осіб у відділенні» і перше місце в номінації «Private Banking».

Вікторія Михайльо увійшла в ТОП-3 «Найбільш успішних бізнес-леді України» згідно з рейтингом порталу «ДЕЛО»

Вікторія Михайльо, Голова Правління Альфа-Банку Україна, увійшла в трійку лідерів онлайн голосування за «Найбільш успішних бізнес-леді України» на діловому порталі «Delo.ua».

2011 рік

Альфа-Банк Україна – в ТОП-3 кращих інвестиційних банків України

Альфа-Банк Україна увійшов до ТОП-3 кращих інвестиційних банків України в рамках премії «UKRAINIAN BANKER AWARDS 2011» за версією «Інвестгазета».

Альфа-Банк Україна визнаний найбільш клієнтоорієнтованим банком

Альфа-Банк Україна став переможцем конкурсу «Банк року-2011» в номінації «Найбільш клієнтоорієнтований банк» за версією журналу «Банкиръ»

Альфа-Банк Україна – №1 за приростом депозитів

Альфа-Банк Україна на першому місці в рейтингу приросту депозитів за версією ділового журналу Контракти – «ГVардія Банків»

Альфа-Банк Україна – в ТОП-5 найбільш прозорих банків

Альфа-Банк увійшов до п'ятірки найбільш відкритих банків рейтингу прозорості українських фінустанов за версією ділового порталу «Економічна правда».

Альфа-Банк Україна визнано кращим банком з обслуговування населення

Альфа-Банк Україна став переможцем конкурсу «Банк року-2009» в номінації «Кращий Банк з обслуговування населення» за версією журналу «Банкиръ»

Альфа-Банк Україна – одна з найдинамічніших компаній

Альфа-Банк Україна увійшов до трійки лідерів у галузевому рейтингу «Інвестгазети» «ТОП-100. Найдинамічніші компанії України» в 2009 році.

Альфа-Банк Україна – в ТОП-3 вигідності депозитів

Альфа-Банк Україна в трійці лідерів за вигідністю депозитних пропозицій за версією дослідницької компанії PRAVDA Research 2008.

Альфа-Банк Україна визнаний «Банком, що розвивається найшвидше»

Щоденна інформаційно-аналітична газета «Дело» опублікувала галузевий рейтинг банків, за даними якого Альфа-Банк Україна став лідером у номінації «Банк, що розвивається найшвидше».

Альфа-Банк Україна – найдинамічніша компанія

 Альфа-Банк Україна став лідером серед банків рейтингу «ТОП-100. Найдинамічніші компанії України», опублікованого «Інвестгазетою» в 2003 році.

Наступна сторінка

Історія