Банк сьогодні

Альфа-Банк Україна є одним з найбільших українських комерційних банків із міжнародним капіталом. Банк належить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі, що має інвестиції у фінансові установи в Україні, Білорусі, Казахстані, Нідерландах і Росії, а також представництва на Кіпрі та у Великобританії. Засновано банк у 1992 році. З 2001 року він здійснює діяльність під брендом Альфа-Банк Україна. Банк займає провідні позиції у всіх сегментах банківського ринку, є одним з найбільш стійких і надійних банків України та входить до Топ-10 фінустанов в країні за обсягом активів, відповідно до даних Національного банку України.

Альфа-Банк Україна надає зручні сучасні банківські рішення клієнтам у всіх сегментах: від приватних осіб до найбільших компаній, будучи одним із лідерів у впровадженні нових технологій.

Якість сервісу

Ми працюємо над підвищенням якості сервісу - це наш ключовий пріоритет у взаємовідносинах з клієнтами.

детальніше

Прес-центр

У цьому розділі ви можете ознайомитися з останніми новинами компанії.  

Прес-служба Альфа-Банку Україна завжди готова надати коментарі про послуги банку, про актуальні галузеві події, про ситуацію в банківській сфері, відповісти на питання про діяльність банку, організувати інтерв'ю з представниками компанії. 

press@alfabank.kiev.ua

e-mail

Довідкова інформація

Контакти банку
Реквізити банку
Ліцензії
Звернення

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АЛЬФА-БАНК»

повне найменування

АТ «АЛЬФА-БАНК»

скорочене найменування

03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100

місцезнаходження

03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100

поштова адреса

ccd@alfabank.kiev.ua

електронна пошта

 

Для вирішення сервісних питань Банк звонить з наступних діапазонів номерів (лише вихідні дзвінки):

Контакт центр

3344*

для дзвінків з мобільних номерів

+380 44 494 01 01

згідно з тарифами Вашого оператора

+380 46 261 61 11

для дзвінків з-за кордону

Вікторія Вікторівна Михайльо

Голова Правління

Олексій Володимирович Савенко

Головний бухгалтер

*Вартість дзвінка на короткий номер 3344 становить 2,00 грн. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Послуга надається абонентам усіх національних GSM операторів. Тільки для повнолітніх.

Реквізити для платежів у гривнях

АТ «АЛЬФА-БАНК»

скорочена назва

300346

код банку

23494714

код ЄДРПОУ

UA033000010000032000102001026

кореспондентський рахунок
в Національному банку України

300001

код банку (НБУ)


234947126659

індивідуальний податковий номер
 платника ПДВ

Реквізити для платежів в іноземній валюті

ALFA UA UK
SWIFT code

 

Стандартні платіжні реквізити АТ «АЛЬФА-БАНК»

ALFK

Reuters dealing code

549300UJJWR7V7RCM192

Legal Entity Identification (LEI)

23494714

податковий номер

TR7882.00000.LE.804

GIIN

Альфа-банк Україна був зареєстрований Національним банком України 24 березня 1993 року за реєстраційним номером 158. Його поточна банківська ліцензія була повторно видана 5 жовтня 2011 року. Банк має право на надання різних видів банківських послуг в межах чинного законодавства та на підставі ліцензій, виданих Національним банком України.

Також Банком отримані ліцензії Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку, включаючи депозитарну діяльність депозитарної установи, діяльність із зберігання активів інститутів спільного інвестування, діяльність з торгівлі цінними паперами: брокерська діяльність, андеррайтинг, дилерська діяльність. 

Гаряча лінія по запобіганню внутрішньому шахрайству та корупції

Якщо Ви володієте інформацією про можливі шахрайські дії або прояви корупції з боку працівників Банку просимо повідомити про це за допомогою форми, або шляхом надсилання листа на адресу antifraud@alfabank.kiev.ua. Переможемо шахраїв та корупціонерів разом!

Надіслати скаргу

Альфа-Банк Україна в соціальних медіа

Ми використовуємо популярні соціальні медіа для підтримки і консультацій наших клієнтів у вирішенні найбільш термінових фінансових питань.

У наших співтовариствах ви можете дізнатися про новітні банківські рішення, інновації і тренди, ноу-хау, які допоможуть вам у фінансовому плануванні й управлінні своїми коштами.

Нам цікава ваша думка — і ми використовуємо її для підвищення якості обслуговування й оптимізації нашої роботи. У Facebook ви можете як оцінити саму сторінку Альфа-Банк Україна, так і поставити оцінку нам як організації.

Приєднуйтеся до нас, ми будемо вам раді!