Благодійні проекти

Поточні проекти

Благодійна допомога Альфа-Банку Україна має цільовий та адресний характер. У першу чергу, вона спрямована на підтримку дітей-сиріт і тяжкохворих дітей. До підтримки і здійснення благодійних ініціатив активно долучаються наші співробітники, готові підтримати дітей, які потребують допомоги, не тільки фінансово, а й своєю безпосередньою участю. Ми впевнені, що активна соціальна позиція працівників Альфа-Банку Україна є важливим елементом корпоративної культури Банку. Ключовим благодійним проектом Альфа-Банку Україна є корпоративне волонтерство. Основою цієї соціальної ініціативи Банку, що охоплює всі регіони України, є ідея «правильної допомоги» дітям у дитячих будинках. У нашому розумінні така допомога заснована не на виключно матеріальній складовій, а на особистому залученні. Команди співробітників-волонтерів проводять для дітей, позбавлених родинного тепла, майстер-класи, уроки, грають із ними та читають їм книжки. Тобто, дають дітям те, чого вони найбільше потребують, – увагу і турботу. Ми впевнені, що такі поїздки допомагають розвитку дітей, їхній соціальної адаптації. Допомагаючи колегам у регіонах в організації таких поїздок, ми всіляко вітаємо залучення в проект сім’ї, друзів, клієнтів і партнерів Банку. Проект реалізується спільно з партнером — благодійним порталом detdom.info.

Архів благодійних проектів

Альфа-Банк Україна підтримав VIII Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця

12 квітня 2010 року відбулася урочиста церемонія відкриття VIII Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця за підтримки Альфа-Банку Україна. 82 молодих талановитих піаніста з 18 країн світу показали свою майстерність. До Києва приїхали кращі виконавці з України, Росії, Грузії, Італії, Казахстану, Китаю, Німеччини, Польщі, США, Франції, Японії та інших країн.

Міжнародний конкурс молодих піаністів імені Горовиця за 15 років своєї роботи здобув авторитет і визнання професійних музикантів світу, відкривши вже чимало віртуозів і справжніх зірок класичної музики. Для більшості виконавців перемога в такому престижному конкурсі є запорукою успішності подальшої музичної кар’єри. Тому участь у ньому — вже сама по собі нагорода для молодих дарувань, можливість заявити про свій талант. Всі учасники пройшли жорсткий відбір і були обрані серед тисяч надісланих заявок.

«Ми раді приєднається до такого масштабного проекту, як Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця. Тим більше в ювілейний, 15-й рік, існування цього музичного форуму, — зазначила Вікторія Михайльо, Голова Правління Альфа-Банку Україна. — Протягом усієї своєї історії Банк бере участь у проектах, спрямованих на розвиток національної культури. За допомогою підтримки Альфа-Банку Україна було реалізовано велику кількість культурно-просвітницьких проектів, а країну відвідали всесвітньо відомі діячі культури. Впевнені, що конкурс стане важливим кроком у кар’єрному розвитку багатьох талановитих молодих виконавців, а під час конкурсних прослуховувань світу відкриються нові зірки з великим майбутнім. Конкурс є однією з найвпливовіших подій, що отримали визнання не тільки українського, а й світового культурного співтовариства. Підтвердженням цьому служить членство конкурсу пам’яті Володимира Горовиця в Європейському співтоваристві молодіжних конкурсів, а також у Всесвітній федерації міжнародних музичних конкурсів».

До складу компетентного журі ввійшли відомі українські та зарубіжні музиканти. Очолював журі композитор, ректор Київського інституту музики ім. Глієра Олександр Злотник. Прослуховування учасників конкурсу пройде в три тури з 13 по 24 квітня. Сольні виступи переможців конкурсу відбулися 25 квітня, а урочиста церемонія нагородження і виступ лауреатів І премій — у рамках концерту 26 квітня.

За роки свого існування з 1995 року в змаганнях взяли участь понад 1000 молодих музикантів із 32 країн світу.

Альфа-Банк Україна є партнером Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця з 2008 року.

З учасниками та програмою конкурсу ви можете ознайомитися на сайті http://www.horowitzv.org/

 


Благодійна програма допомоги навчальним закладам Західної України

Одним з важливих напрямків соціальної політики Альфа-Банку Україна є благодійність. Тому, коли жителів Західної України в липні 2008 року спіткало стихійне лихо, Банк не залишився осторонь і виділив цільову фінансову допомогу постраждалим. Також Альфа-Банк Україна вітає залучення співробітників у благодійні акції, вважаючи їхню активну соціальну позицію важливим елементом корпоративної культури. Завдяки проведенню акції «Допоможемо разом Західним регіонам!» співробітники також змогли зробити свій внесок. Так, Банк перерахував понад 150 тис. грн на допомогу постраждалим.

За сприяння співробітників Альфа-Банку Україна в п’яти регіонах, визначених зоною стихійного лиха, було відібрано п’ять навчальних закладів, які найбільш гостро потребують фінансової допомоги. Це Вигодська школа-інтернат для сліпих дітей в Івано-Франківській області; Бориславська загальноосвітня санаторна школа-інтернат у Львівській області; Турятський навчально-виховний комплекс у Чернівецькій області; дитячий садок «Сонечко» у с. Синьків, Тернопільської області; дитячий садок №1 «Пролісок» у м. Ямпіль Вінницької області.

«Ми дуже вдячні Альфа-Банку Україна за надану допомогу, оскільки дуже її потребували. Справа в тому, що після повені дитячий садок був у дуже жалюгідному стані: перекосився дах, пішли тріщини по стінах, залило підвал, усі меблі стали непридатними для використання. На виділені Банком кошти ми вже провели ремонт підвалу, поміняли двері, а також замовили нові меблі. Спасибі величезне за підтримку!», — подякувала Альфа-Банк Україна Рита Хмелюк, директор дитячого навчального закладу №1 «Пролісок» у м. Ямпіль Вінницької області.

Спеціальну підтримку Банк запропонував також своїм клієнтам — представникам малого та середнього бізнесу постраждалих регіонів. Зв’язавшись з усіма своїми клієнтами, співробітники оцінили збиток, нанесений стихією бізнесу, і запропонували клієнтам можливість відстрочки платежу за кредитом на 2 місяці, якою скористалися багато клієнтів.


Відкриття нової комп'ютерної лабораторії

25.06.2008

24 червня 2008 року відбулося урочисте відкриття нової комп’ютерної лабораторії «Союз-Апполон» у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту (СУЕМ). Це сучасна комп’ютерна аудиторія, розрахована на 25 робочих місць.

Аблязов Рауф Ахметович, президент СУЕМ, упевнений: «Університет вважається одним з перших і престижних приватних вишів України, тому ми приділяємо особливу увагу створенню сучасної матеріально-технічної бази та найкращих умов для наших студентів. Відкриття нової комп’ютерної лабораторії дозволить нашим студентам у новому навчальному році в комфортних умовах і з використанням новітнього обладнання опановувати основи інформаційних технологій. Я вдячний нашому партнеру — Альфа-Банку Україна, за підтримку і готовність брати участь у житті університету шляхом зміцнення його матеріально-технічної бази».

«Альфа-Банк Україна вже не перший рік співпрацює зі Східноєвропейським університетом. У 2008 році здійснено технічне переоснащення лабораторії ім. О. А. Леонова. Але час не стоїть на місці: розвивається університет, збільшується потік студентів. Ми впевнені, що знання в сфері інформаційних технологій для сучасного молодого фахівця є необхідними. Саме тому Альфа-Банк Україна підтримав ініціативу керівництва вишу зі створення нової лабораторії», — зазначила Директор з персоналу Альфа-Банку Україна Тетяна Стрекаль.

Геннадій Кузьмичов, заступник ректора із зовнішніх зв’язків, заявив: «Ми раді, що співпраця з Альфа-Банком Україна переросла в надійні партнерські відносини. Зі свого боку університет докладає всі зусилля, щоб інвестиції Банку в освіту окупилися сторицею, адже це інвестиції в талановиту молодь, а значить, інвестиції в майбутнє України».


Устаткування для Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова

19.12.2003

Альфа-Банк Україна спільно з іншими компаніями «Альфа-Груп» — ТНК-Україна, Остра-Київ, Новий Канал і Галичфарм — забезпечили Інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова медичним обладнанням, необхідним для постопераційної підтримки новонароджених (апарат штучного дихання фірми Newport і комп’ютер фірми Siemens).

Інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова є провідною установою з надання кардіохірургічної допомоги в Україні — в його стінах проводиться до 90% всіх профільних операцій у нашій країні. Щодня в інституті оперується до п’яти новонароджених, і тільки дві дитини з них забезпечувалися якісним обладнанням післяопераційної підтримки життя.


Програма «Студентський щоденник»

Альфа-Банк Україна, Київський національний університет ім. Т. Шевченка і компанія «Бі Ес Сі Ей Україна» реалізували в Києві унікальний проект «Студентський щоденник».

Проект був спрямований на одну з найбільш активних і прогресивних аудиторій — столичну студентську молодь — і був здійснений за підтримки ректора Київського національного університету ім. Т. Шевченка академіка НАН України Віктора Скопенка в рамках святкування 170-річчя провідного вишу України.

Проект був реалізований у кілька етапів:

 з 12 по 19 грудня 2003 року було проведено презентацію програми студентам вишу з врученням учням студентського щоденника з актуальною для них інформацією (розклад предметів, ПІБ викладачів, телефони та адреси факультетів і кафедр, студентських організацій, кадрових агентств тощо);

 з 18 по 25 травня 2004 року профільні майстер-класи для студентів Інституту міжнародних відносин і факультету соціології та психології Київського національного університету ім. Т. Шевченка провели:

o Член Ради Директорів ВАТ «Альфа-Банк» (Росія) Олександр Гафін на тему «Соціальна відповідальність і бізнес»;

o Голова Правління ЗАТ «Альфа-Банк» (Україна) Андрій Снєгірьов на тему «Психологія переговорного процесу»;

o Доктор економічних наук, професор МДІМВ МЗС РФ, заступник голови Комітету Торгово-Промислової палати РФ з реклами Ігор Рожков на тему «Сучасні технології маркетингових комунікацій».

Крім навчальної програми проекту «Студентський щоденник» відбулося вручення премій кращим студентам Київського національного університету ім. Т. Шевченка та їхнє подальше стажування в Альфа-Банку Україна. Після проведення майстер-класів були визначені володарі премій — студенти Інституту міжнародних відносин і факультету соціології та психології Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Бажаючі отримати інформацію про проект «Студентський щоденник» можуть відправляти запитання на електронні адреси: office@bsca.com.ua и vtarasenko@alfabank.kiev.ua. 

Підсумки 2018 року

Підсумки 2017 року

Наступна сторінка

Досягнення і нагороди