http://www.horowitzv.org/Благодійна програма допомоги навчальним закладам Західної України

Одним з важливих напрямків соціальної політики Альфа-Банку Україна є благодійність. Тому, коли жителів Західної України в липні 2008 року спіткало стихійне лихо, Банк не залишився осторонь і виділив цільову фінансову допомогу постраждалим. Також Альфа-Банк Україна вітає залучення співробітників у благодійні акції, вважаючи їхню активну соціальну позицію важливим елементом корпоративної культури. Завдяки проведенню акції «Допоможемо разом Західним регіонам!» співробітники також змогли зробити свій внесок. Так, Банк перерахував понад 150 тис. грн на допомогу постраждалим.

За сприяння співробітників Альфа-Банку Україна в п’яти регіонах, визначених зоною стихійного лиха, було відібрано п’ять навчальних закладів, які найбільш гостро потребують фінансової допомоги. Це Вигодська школа-інтернат для сліпих дітей в Івано-Франківській області; Бориславська загальноосвітня санаторна школа-інтернат у Львівській області; Турятський навчально-виховний комплекс у Чернівецькій області; дитячий садок «Сонечко» у с. Синьків, Тернопільської області; дитячий садок №1 «Пролісок» у м. Ямпіль Вінницької області.

«Ми дуже вдячні Альфа-Банку Україна за надану допомогу, оскільки дуже її потребували. Справа в тому, що після повені дитячий садок був у дуже жалюгідному стані: перекосився дах, пішли тріщини по стінах, залило підвал, усі меблі стали непридатними для використання. На виділені Банком кошти ми вже провели ремонт підвалу, поміняли двері, а також замовили нові меблі. Спасибі величезне за підтримку!», — подякувала Альфа-Банк Україна Рита Хмелюк, директор дитячого навчального закладу №1 «Пролісок» у м. Ямпіль Вінницької області.

Спеціальну підтримку Банк запропонував також своїм клієнтам — представникам малого та середнього бізнесу постраждалих регіонів. Зв’язавшись з усіма своїми клієнтами, співробітники оцінили збиток, нанесений стихією бізнесу, і запропонували клієнтам можливість відстрочки платежу за кредитом на 2 місяці, якою скористалися багато клієнтів.


Відкриття нової комп'ютерної лабораторії

25.06.2008

24 червня 2008 року відбулося урочисте відкриття нової комп’ютерної лабораторії «Союз-Апполон» у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту (СУЕМ). Це сучасна комп’ютерна аудиторія, розрахована на 25 робочих місць.

Аблязов Рауф Ахметович, президент СУЕМ, упевнений: «Університет вважається одним з перших і престижних приватних вишів України, тому ми приділяємо особливу увагу створенню сучасної матеріально-технічної бази та найкращих умов для наших студентів. Відкриття нової комп’ютерної лабораторії дозволить нашим студентам у новому навчальному році в комфортних умовах і з використанням новітнього обладнання опановувати основи інформаційних технологій. Я вдячний нашому партнеру — Альфа-Банку Україна, за підтримку і готовність брати участь у житті університету шляхом зміцнення його матеріально-технічної бази».

«Альфа-Банк Україна вже не перший рік співпрацює зі Східноєвропейським університетом. У 2008 році здійснено технічне переоснащення лабораторії ім. О. А. Леонова. Але час не стоїть на місці: розвивається університет, збільшується потік студентів. Ми впевнені, що знання в сфері інформаційних технологій для сучасного молодого фахівця є необхідними. Саме тому Альфа-Банк Україна підтримав ініціативу керівництва вишу зі створення нової лабораторії», — зазначила Директор з персоналу Альфа-Банку Україна Тетяна Стрекаль.

Геннадій Кузьмичов, заступник ректора із зовнішніх зв’язків, заявив: «Ми раді, що співпраця з Альфа-Банком Україна переросла в надійні партнерські відносини. Зі свого боку університет докладає всі зусилля, щоб інвестиції Банку в освіту окупилися сторицею, адже це інвестиції в талановиту молодь, а значить, інвестиції в майбутнє України».


Устаткування для Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова

19.12.2003

Альфа-Банк Україна спільно з іншими компаніями «Альфа-Груп» — ТНК-Україна, Остра-Київ, Новий Канал і Галичфарм — забезпечили Інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова медичним обладнанням, необхідним для постопераційної підтримки новонароджених (апарат штучного дихання фірми Newport і комп’ютер фірми Siemens).

Інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова є провідною установою з надання кардіохірургічної допомоги в Україні — в його стінах проводиться до 90% всіх профільних операцій у нашій країні. Щодня в інституті оперується до п’яти новонароджених, і тільки дві дитини з них забезпечувалися якісним обладнанням післяопераційної підтримки життя.


Програма «Студентський щоденник»

Альфа-Банк Україна, Київський національний університет ім. Т. Шевченка і компанія «Бі Ес Сі Ей Україна» реалізували в Києві унікальний проект «Студентський щоденник».

Проект був спрямований на одну з найбільш активних і прогресивних аудиторій — столичну студентську молодь — і був здійснений за підтримки ректора Київського національного університету ім. Т. Шевченка академіка НАН України Віктора Скопенка в рамках святкування 170-річчя провідного вишу України.

Проект був реалізований у кілька етапів:

з 12 по 19 грудня 2003 року було проведено презентацію програми студентам вишу з врученням учням студентського щоденника з актуальною для них інформацією (розклад предметів, ПІБ викладачів, телефони та адреси факультетів і кафедр, студентських організацій, кадрових агентств тощо);

з 18 по 25 травня 2004 року профільні майстер-класи для студентів Інституту міжнародних відносин і факультету соціології та психології Київського національного університету ім. Т. Шевченка провели:

o Член Ради Директорів ВАТ «Альфа-Банк» (Росія) Олександр Гафін на тему «Соціальна відповідальність і бізнес»;

o Голова Правління ЗАТ «Альфа-Банк» (Україна) Андрій Снєгірьов на тему «Психологія переговорного процесу»;

o Доктор економічних наук, професор МДІМВ МЗС РФ, заступник голови Комітету Торгово-Промислової палати РФ з реклами Ігор Рожков на тему «Сучасні технології маркетингових комунікацій».

Крім навчальної програми проекту «Студентський щоденник» відбулося вручення премій кращим студентам Київського національного університету ім. Т. Шевченка та їхнє подальше стажування в Альфа-Банку Україна. Після проведення майстер-класів були визначені володарі премій — студенти Інституту міжнародних відносин і факультету соціології та психології Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Бажаючі отримати інформацію про проект «Студентський щоденник» можуть відправляти запитання на електронні адреси: office@bsca.com.ua и vtarasenko@alfabank.kiev.ua. 

великий комерційний український банк з міжнародним капіталом Альфа-Банк "/>
A-CLUB
Новини
Інформація для клієнтів
Інтеграція Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку
Ваша безпека
Акції

Калькулятор

Потрібні гроші
Гроші завжди під рукою
Хочу примножити
сума кредиту
100000 грн
на термін
3 міс
щомісячний платіж
36588 грн
 • Максимум
  Максимум Максимум

  0 грн випуск карти

 • Максимум Готівка
  Максимум Готівка Максимум Готівка

  0 грн за випуск карти

 • Альфа-Connect
  Альфа-Connect Альфа-Connect
 • Альфа Sky Pass World
  Альфа Sky Pass World Альфа Sky Pass World

  55 днів пільговий період — ставка 0,01% річних

 • Альфа Sky Pass Platinum
  Альфа Sky Pass Platinum Альфа Sky Pass Platinum

  55 днів пільговий період — ставка 0,01% річних

 • Максимум-Platinum
  Максимум-Platinum Максимум-Platinum
 • ЕКО-Максимум
  ЕКО-Максимум ЕКО-Максимум

  6%* від розрахунків перетворюються у ЕКО-бонуси.

 • Фокс Клуб
  Фокс Клуб Фокс Клуб

  55 днів пільговий період — ставка 0,01% річних; 

стартова сума
100000 грн
на термін
6 міс
15.00% річних
6066 грн
Ви отримаєте

Курс валют

на 21 Січня 2018
Відділення
Платіжні картки
купівля продаж
USD 28.7

0.00

28.9

0.00

EUR 34.9

0.00

35.45

0.00

RUB 0.49

0.000

0.52

0.000

купівля продаж
USD 28.7 28.85
EUR 35 35.5
Курси прямої конвертації
продаж
USD EUR 0.8237
EUR USD 1.2348
купівля продаж
USD 28.70 28.85
EUR 35.00 35.50
Курси прямої конвертації
продаж
USD EUR 0.8237
EUR USD 1.2348

Альфа досягнення

Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат