Пакети послуг

МИ ПЕРЕГЛЯНУЛИ САМ ПРИНЦИП СПІВПРАЦІ З КЛІЄНТАМИ 

Ніколи ще стосунки з банком не були такими простими. Банк 2.0 скасовує майже всі окремі комісії: за випуск карт, страхування, тощо. З сьогоднішнього дня майже безкоштовно 5000 співробітників банку будуть працювати на вас. Це не трюк, не якийсь прийом - це НОВІ ДЕБЕТНІ ПАКЕТИ ПОСЛУГ для Вас, наших клієнтів.

Чому ми розробили та випустили пакети послуг?

  1. Власне нам самім до вподоби нові пакети. Багато клієнтів не люблять банківські установи із-зі їх складних та заплутаних договорів, незрозумілих розрахунків та термінів. Ми максимально хочемо відійти від такого стану речей. Зараз все просто, все безкоштовно за умов позитивного балансу, або фіксована необтяжлива сума в місяць.
  2. Ми віримо, що майбутнє за безготівковою формою розрахунків. Ми зробили все, щоб цей спосіб оплати був найбільш привабливим для вас: це безкоштовні платежі в My AlfaBank та інше.
  3. Швидко та дистанційно: ми спростили юридичну складову, переналаштували наше ПО, спростили процедури – отримуючи пакет послуг, ви без проблем можете користуватися більшістю продуктів банку. Без дороги у відділення, черг та витрати часу.

Чому ми вважаємо що це не просто важливо, а надважливо для нас, як для банку та для вас, наших клієнтів?

Ми більше не продаємо вам рафіновані банківські продукти. Ми допомагаємо вирішити ваші питання, відповідати вашим потребам на кожний день. Ми не хочемо бути банком, в якому ви закрили депозит або кредит та видохнули з полегшенням. Ми хочемо та ми готові йти поруч з вами та допомагати на усьому шляху до вашого щасливого майбутнього!

Почніть з наших нових пакетів. Далі буде!