Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

ABH Holdings S.A. (ABHH) підписала угоду про придбання ПАО Укрсоцбанк у UniCredit Group (UCG)

Новини 12 січня 2016 - 10:41

ABH Holdings S.A. ("ABHH"), яка опосередковано володіє 100% акцій Альфа-Банку Украина (через холдингову компанію ABH Ukraine Limited (“ABHU”)) та UniCredit Group ("UCG") сьогодні оголосили про підписання угоди про передачу 99.8% акцій в ПАО Укрсоцбанк в обмін на міноритарну долю володіння в ABHH у розмірі 9,9%.

Після закриття оборудки, UCG, глобальна італійська банківська група, стане міноритарним акціонером ABHH, інвестиційної холдингової компанії банківської групи Альфа-Банк зі штаб-квартирою у Люксембурзі.

Як сказав Петро Авен, голова ABHH: «Ця угода є одночасно тактичною та стратегічною. Завдяки цьому ABHH, наша інвестиційна холдингова компанія зі штаб-квартирою у Люксембурзі, стане неперевершеним гравцем на українському банківському ринку, а глобальна італійська банківська група UniСredit (UCG) стане акціонером ABHH. Ми вітаємо UniCredit як партнера та маємо намір використовувати досвід групи у 17 країнах Європи та технологічні ноу-хау для розвитку ABHH на міжнародних ринках. Ця угода дозволить ABHH створити провідного гравця у роздрібному та корпоративному банкінгу, з міцною платформою для зростання та розвитку».

Структура угоди передбачає, що UCG внесе свій пакет акцій в ПАО Укрсоцбанк компанії ABH Holdings S.A. (“ABHH” – приватній холдинговій компанії з інвестиціями в кількох банківських бізнесах у СНД) в обмін на акції нового випуску, які відповідають частці володіння в ABHH рівній 9,9%, після закриття оборудки. Угода передбачає певні права, які захищають інтереси обох сторін, що включають можливість для UCG призначити одного представника в Раду директорів ABHH та право ініціації публічного розміщення (IPO) ABHH. Додатково, сторони погодилися на механізм Put/Сall Option по частці UCG в ABHH після настання п’ятої річниці закриття оборудки.

Наступним кроком угоди буде отримання необхідних юридичних погоджень. Закриття угоди очікується у 2016 році. 

Альфа-Банк Україна – це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД та Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Белорусі та Нідерландах. 

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат