Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

ABH Holdings S.A. (ABHH) вступила в ексклюзивні переговори з UniCredit Group щoдо купівлі ПАТ «Укрсоцбанку» (Україна)

Новини 10 серпня 2015 - 12:33

ABH Holdings S.A. (ABHH), приватна інвестиційна холдингова компанія, головний офіс якої знаходиться в Люксембурзі, з інвестиціями в низку банківських груп на території країн СНД і Європи, вступила в ексклюзивні переговори з UniCredit Group щдо купівлі ПАТ «Укрсоцбанку» (Україна)

7 серпня 2015 було оголошено про те, що ABH Holdings SA (Далі ABHH), приватна інвестиційна холдингова компанія, головний офіс якої знаходиться в Люксембурзі, з інвестиціями в низку банківських груп на території країн СНД і Європи, підписала меморандум про наміри (Memorandum of understanding) і вступила в тримісячні ексклюзивні переговори з UniCredit Group щодо купівлі ПАТ «Укрсоцбанк» в Україні в обмін на міноритарну частку володіння в ABHH. Операцію супроводжують Rothschild and UniCredit Corporate & Investment Banking.

Глава ABHH Петро Авен повідомив:
«Ця запропонована угода є одночасно тактичною та стратегічною. Завдяки їй ABHH, наша інвестиційна холдингова компанія зі штаб-квартирою в Люксембурзі, стане неперевершеним гравцем на українському ринку, а глобальна італійська банківська група UniСredit (UCG) стане акціонером ABHH. Ми раді вітати UniCredit як партнера і будемо раді використовувати великий досвід роботи цієї групи в банківській галузі 17 країн, а також їх технологічні ноу-хау - для того, щоб продовжувати розвиток ABHH на міжнародній арені. Завдяки цій угоді ABHH зможе створити провідний банк у роздробі і корпоративному бізнесі в Україні, і закладе стійку платформу для зростання та подальшого розвитку».

В Україні ABHH є єдиним акціонером Альфа-Банку Україна опосередковано через ABH Ukraine Limited, яка володіє 100% акцій Банку.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат