Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Альфа-Банку Україна на рівні «uaAAА» за національною шкалою

Новини 06 липня 2017 - 16:10

6 липня 2017 року рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Альфа-Банку Україна і довгостроковий кредитний рейтинг облігацій Альфа-Банку Україна серії M на рівні «uaAAА» за національною шкалою.

Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом «uaAAА» характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Приймаючи рішення про підтвердження рейтингу, агентство керувалося підсумками роботи банку за 2016 рік, перший квартал 2017 року, а також висновками, зробленими в результаті аналізу фінансової і статистичної звітності банку за січень-травень 2017 року.

РА «Експерт-Рейтинг» зазначає, що протягом всього аналізованого періоду банк повністю виконував свої зобов'язання перед клієнтами і кредиторами, був добре забезпечений ліквідністю і демонстрував помітний приріст чистого відсоткового та чистого комісійного доходу. Крім цього, у першому кварталі 2017 року банк повернувся до прибуткової діяльності, що справило позитивний вплив на його капіталізацію.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат