Агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Альфа-Банку Україна на рівні «uaAAА» за національною шкалою.

Новини 05 липня 2018 - 13:15

4 липня 2018 року, рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» повідомило про підтвердження довгострокового кредитного рейтинга ПАТ «Альфа-Банк» та довгострокового кредитного рейтинга його облігацій на рівні «uaAAА» за національною шкалою. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом «uaAAА» характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Приймаючи рішення про підтвердження рейтингу, агентство керувалося підсумками роботи Банку за I квартал 2018 року, а також висновками, зробленими за результатами аналізу фінансової та статистичної звітності Банку за січень-травень 2018 року. РА «Експерт-Рейтинг» відзначає, що протягом усього зазначеного періоду Банк повністю виконував свої зобов’язання перед клієнтами та кредиторами, був добре забезпечений ліквідністю, мав адекватну капіталізацію та вів прибуткову діяльність.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат