Агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Альфа-Банку Україна на рівні «uaAAА» за національною шкалою

Новини 17 грудня 2018 - 13:47

10 грудня 2018 року, рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АТ «Альфа-Банк» та довгостроковий кредитний рейтинг облігаціям Банку серії S на рівні «uaAAА» за національною шкалою. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом «uaAAА» характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Рішення про підтвердження рейтингу було прийнято за підсумками роботи Банку за III квартал 2018 року, а також на підставі висновків, зроблених за результатами аналізу фінансової та статистичної звітності Банку за січень-жовтень 2018 року. РА «Експерт-Рейтинг» відзначає, що протягом усього зазначеного періоду Банк повністю виконував свої зобов’язання перед клієнтами та кредиторами, був добре забезпечений ліквідністю, мав адекватну капіталізацію та вів прибуткову діяльність.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат