Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
Приватним особам
МСБ
Корпорпораціям

Агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Альфа-Банку Україна на рівні «uaAAА» за національною шкалою.

Новини 26 грудня 2017 - 15:58

22 грудня 2017 рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «АЛЬФА-БАНК» на рівні «uaAAА» за національною шкалою.

Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом «uaAAА» характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Приймаючи рішення про підтвердження рейтингу, агентство керувалося підсумками роботи Банку  за 2016 рік, за 9 місяців 2017 року, а також висновками, зробленими за результатом аналізу фінансової та статистичної звітності банку за січень-листопад 2017 року.

РА «Експерт-Рейтинг» відзначає, що протягом усього зазначеного періоду ПАТ «АЛЬФА-БАНК»  повністю виконував свої зобов’язання перед клієнтами та кредиторами, був добре забезпечений ліквідністю та демонстрував помітне зростання чистого процентного та чистого комісійного доходу. Крім того, у першому кварталі 2017 року Альфа-Банк Україна повернувся до прибуткової діяльності, у другому та третьому кварталах 2017 року практика прибуткової діяльності була продовжена. За 9 місяців 2017 року Банк отримав прибуток у сумі 23,745 млн грн.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат