A-CLUB

Акціонер Альфа-Банку Україна ABH Ukraine Limited призначив членом наглядової ради Ендрю Бакстера

Новини 09 Лютого 2017 - 11:13

7 лютого, 2017 року рішенням єдиного акціонера Альфа-Банку Україна - компанії ABH Ukraine Limited було змінено склад наглядової ради: призначений на посаду члена наглядової ради Ендрю Джон Бакстер і виключений зі складу Наглядової ради Павло Назарьян.
Ендрю Бакстер призначений на невизначений термін, часткою в статутному капіталі публічного акціонерного суспільства Альфа-Банк Україна не володіє. Він є також один з виконавчих членів Ради директорів ABH Holdings S.A. і відповідає за аудит банківської групи.
До початку роботи в банківському підрозділі Альфа-Груп в 2005 році Бакстер працював в інвестиційній компанії SUN Group. У 1999 році був призначений Головним фінансовим директором Navenor Holdings Ltd., однією з компаній SUN Group, з 2000 року - Головний фінансовий директор фонду прямих приватних інвестицій SUN Capital, з 2001 року - партнер в SUN Group. Раніше працював в Ренесанс Капіталі, The US Russia Investment Fund, CS First Boston (Москва) і Deloitte & Touche (Йоганнесбург, ПАР).
Закінчив Університет Вітватерсранда (the University of the Witwatersrand) в Йоганнесбурзі в 1988 році і має ступеня бакалавра з комерції та фінансів. Має кваліфікацію Chartered Accountant (S.A.).

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат