Акціонер Альфа-Банку Україна компанія ABH Ukraine Limited успішно зареєструвала два чергових випуски єврооблігацій на загальну суму 100 млн долл. США

Новини 03 жовтня 2017 - 15:39

2 та 3 жовтня 2017 року, компанія ABH Ukraine Limited – єдиний акціонер ПАТ «АЛЬФА-БАНК», що володіє 100% акцій банку, здійснила два нових випуски єврооблігацій на суму 50 млн долл. США кожний. Погашаються випуски відповідно 2 лютого 2020 р. (ставка купону 8,25% річних із щоквартальною виплатою) та 3 листопада 2020 р. (ставка купону 8,5% річних зі щоквартальною виплатою). Єврооблігації було випущено за правилами, визначеними в Положенні “S” Комісії з цінних паперів та бірж США із лістингом на Франкфуртській фондовій біржі.

Ці випуски єврооблігацій стали, відповідно, сьомим і восьмим подібними випусками компанії ABH Ukraine з початку 2016 року, що відображає суттєвий інтерес інвесторів до пропозицій фінансових інструментів міжнародної банківської групи Альфа, представленої холдингом ABH Holdings S.A.

***

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк – універсальні банки з приватним міжнародним капіталом та перевіреною часом надійністю. Уже понад 20 років ми надаємо повний спектр сучасних банківських послуг фізичним і юридичним особам та підтримуємо наших клієнтів з усіх фінансових питань і в будь-яких життєвих ситуаціях. За класифікацією НБУ, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк входять до групи банків іноземних банківських груп.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат