Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Акціонер Альфа-Банку Україна компанія ABH Ukraine успішно випустила єврооблігації на суму 50 млн дол. США

Новини 26 квітня 2016 - 16:45

18 квітня 2016 року компанія ABH Ukraine - єдиний акціонер ПАТ «АЛЬФА-БАНК», яка володіє 100% акцій банку, випустила єврооблігації на суму 50 млн. дол. США, з купонним доходом у розмірі 9% річних та погашенням у 2018 році. Єврооблігації були випущені з урахуванням правил, визначених в Положенні "S" Комісії з цінних паперів та бірж США з лістингом на Франкфуртській фондовій біржі. Управляючі активами компанії та приватні інвестори значною мірою сформували попит на такі боргові інструменти.

Цей випуск єврооблігацій став другим подібним випуском компанії ABH Ukraine за останні 6 місяців. Успішне розміщення єврооблігацій, випущених у грудні 2015 року, а також стійкий попит інвесторів на поточний випуск свідчать про високу довіру інвестиційної спільноти до фінансових інструментів банківської групи Альфа (представленої холдингом ABH Holdings S.A.).

«Повторний успішний випуск єврооблігацій протягом півроку дає нам змогу говорити як про високу довіру учасників ринку до акціонерів Альфа-Груп, так і про підтримку планів розвитку банківського бізнесу в Україні. Оголошене на початку року об'єднання зусиль Альфа-Груп та  італійської UniCredit Group є продовженням реалізації стратегії розвитку і виводить нас до першої п'ятірки найбільших банків України», - зазначає Рушан Хвесюк, Головний виконавчий директор Альфа-Банку Україна.

Структура власності Альфа-Банку Україна: https://alfabank.ua/investor-relations/structure

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають у Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Пьотр Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08% (всі троє - громадяни РФ, проживають в Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%. За класифікацією НБУ входить до групи "банки іноземних банківських груп".

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат