Акціонер Альфа-Банку Україна компанія ABH Ukraine випустила єврооблігації на суму 50 млн дол. США

Новини 03 грудня 2015 - 09:27

1 грудня 2015 р. компанія ABH Ukraine - єдиний акціонер ПАТ «АЛЬФА-БАНК», яка володіє 100% акцій банку, випустила Єврооблігації на суму 50 млн дол. США, з купонним доходом у розмірі 10% річних і погашенням  30 листопада 2016  р. Єврооблігації були випущені з урахуванням правил, позначених у Положенні "S" Комісії з цінних паперів і бірж США з лістингом на Франкфуртській фондовій біржі, організатором выпуску став Renaissance Capital (Лондон). Керуючі активами компанії та приватні інвестори значною мірою склали попит на даний борговий інструмент.


Позитивний ефект від дебютного розміщення, яке відбулося в умовах підвищеної волатильності на ринках капіталу, дає підстави компанії ABH Ukraine, у міру наявності інтересу з боку інвесторів, проводити аналогічні випуски і далі.


Павло Назарьян, директор ABH Ukraine і Член Наглядової ради Альфа-Банку Україна, повідомив: «Випуск облігацій холдинговою компанією є одним з етапів реалізації планів холдингу по залученню ресурсів на міжнародних ринках капіталу».


«Ми в черговий раз переконуємося в тому, що інвестори довіряють акціонерам Альфа-Груп в цілому, а також з серйозністю ставляться до наших планів з розвитку банківського бізнесу в Україні зокрема. Ми продовжуємо реалізацію нашої стратегії розвитку і маємо намір посилювати позиції в десятці найбільших банків України, розвиваючись як органічно, так і, можливо, шляхом придбань», - додає Рушан Хвесюк, Головний виконуючий директор Альфа-Банку Україна.


Структура власності Альфа-Банку Україна:  https://alfabank.ua/investor-relations/structure


Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають в Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Петро Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08 % (всі троє - громадяни РФ, проживають у Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат