Акція для власників карток Wargaming!

Акції 16 жовтня 2017 - 09:55

Гарна новина для для прихильників ігор від Wargaming: Альфа-Банк Україна та Wargaming надають можливість «прокачати» свою віртуальну техніку в іграх World of Tanks, World of Tanks Blitz та World of Warships. Скористатися цією можливістю  та  отримати  бонусні 3000 золота/дублонів зможуть перші 500 учасників акції, умови якої наведено нижче:


1.        в період з  16 жовтня  по 24 жовтня 2017 р. замовте кобрендову картку Альфа-Банку та Wargaming (зробіть це на сайті Альфа-Банку Україна або сайті Wargaming та отримайте картку, скориставшись безкоштовною службою доставки картки співробітником Альфа-Банку).
2.        до 10 листопада 2017 р. включно розрахуйтеся карткою в торгівельній мережі на будь-яку суму.
Бонусні 3000 золота/дублонів будуть зараховані на ваш аккаунт автоматично до 20 листопада 2017 р.

Детальні умови акції доступні за посиланням

Використовуйте «голду» та отримуйте максимум задоволення від улюбленої гри World of Tanks та World of Tanks Blitz, або дублони — у World of Warships.

Нагадаємо, з 1 грудня 2016 р. Альфа-Банк Україна спільно з компанією Wargaming розпочав випуск трьох видів банківських карт для шанувальників танкових і морських боїв в іграх World of Tanks, World of Tanks Blitz і World of Warships

Картки випускаються на базі World MasterCard PayPass абсолютно безкоштовно, а їх річне обслуговування обійдеться у 200 грн.