Альфа-Банк додає нові види оплати в Інтернет-банк My Alfa-Bank

Новини 03 березня 2016 - 14:56

Альфа-Банк Україна постійно вдосконалює і розширює функціонал своїх сервісів. Завдяки новим можливостям у інтернет-банку My Alfa-Bank клієнти банку можуть оплачувати послуги Інтернет і ТБ «Воля» по всій Україні. Для того щоб здійснити оплату на адресу найбільшого українського телекомунікаційного провайдера досить вказати тільки номер договору.

 «Нова опція My Alfa-Bank дозволить клієнтам з усієї України в один клік проводити он-лайн оплату найбільшого провайдера цифрового Інтернет і ТБ, перебуваючи в будь-якому місці з доступом до мережі Інтернет, - розповідає Ольга Папанова, Директор з розвитку електронних каналів Альфа-Банку Україна. - Також варто відзначити, що користувачі нашого Інтернет-банку економлять не тільки свій час, а й гроші - тарифи за платежі, виконані за допомогою My Alfa-Bank, вигідно відрізняються від тарифів в касах банку, а платежі на користь Волі - безкоштовні».

Ще одна новинка для користувачів My Alfa-Bank - зручне рішення для миттєвої оплати TravelSiM - послуги передплаченого роумінгу, що дозволяє заощадити на дзвінках з мобільного телефону за кордоном.

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають у Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Пьотр Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08% (всі троє - громадяни РФ, проживають в Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%. За класифікацією НБУ входить до групи "банки іноземних банківських груп".