Альфа-Банк серед кращих на банківському ринку: 2-е місце в ТОП-5 найбільш інноваційних банків у рейтингу Delo.ua

Новини 21 грудня 2015 - 17:05

Ekonomika Communication Hub вчетверте підвів підсумки щорічного рейтингу кращих банківських проектів, продуктів, команд і персон банківського сектора UKRAINIAN BANKER AWARDS. Альфа-Банк Україна відзначений двома спеціальними номінаціями в ТОП-5 - 2-е місце серед найбільш інноваційних банків, і 4-е місце серед найбільш відкритих банків.


Головна мета проекту UKRAINIAN BANKER AWARDS - об'єктивно оцінити підсумки діяльності гравців ринку за останній рік, відзначити їх досягнення, сфокусувати увагу бізнес-спільноти на новаціях і ефективних рішеннях галузі. Діяльність банків оцінювалася за 14 показниками. Зважена оцінка включала в себе як фінансові показники, так і думку експертів.


Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають в Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Петро Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08 % (всі троє - громадяни РФ, проживають у Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%. 

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат