Альфа-Банк став партнером Європейського тижня цифрової грамотності в Україні

Новини 23 березня 2021 - 18:29

За запрошенням Міністерства цифрової трансформації Альфа-Банк Україна долучився до Європейського тижня цифрової грамотності від європейської асоціації ALL DIGITAL – щорічної кампанії, яка у співпраці з партнерами на місцевому, національному та європейському рівнях прагне надати людям інструменти для розвитку й удосконалення цифрових навичок.

В рамках ініціативи, що стартувала 22 березня й триватиме тиждень, за участю держави, бізнесу та громадян заплановано проведення масштабної комунікаційної та освітньої кампанії з цифрової грамотності.

Мета кампанії – надихнути та навчити людей цифрових навичок. Адже, згідно з даними, 42% громадян Європейського союзу не мають базових цифрових навичок, а в Україні цей відсоток ще вищий – 53% (за даними 2019 року). Від цифрової грамотності населення залежить не лише комфортне користування усіма перевагами цифрових сервісів, а й конкурентоспроможність кожного громадянина, його вміння критично мислити, відповідально ставитися до використання персональних даних та опиратися діям шахраїв.

З повною програмою заходів в рамках All Digital Week 2021 ви можете ознайомитися на сайті «Дія. Цифрова освіта» за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/all-digital-week. А також відслідковувати у соцмережах за хештегами #AllDigitalWeek2021 та #AllDigitalWeekUkraine.