Альфа-Банк Україна дарує 200 гривень кешбеку за відкриття картки «Максимум»

Акції 03 вересня 2019 - 17:04

З 1 вересня при оформленні кредитної картки «Максимум» через мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine – у подарунок 200 грн бонусного кешбеку на рахунок у програмі лояльності Cash’U CLUB.

Акція «Даруємо 200 бонусів» триватиме цілий місяць – з 1 по 30 вересня 2019 року. Для оформлення картки достатньо просто встановити мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine. Для нових користувачів при першому запуску активується поле маркетплейсу, в якому можна обрати кредитну картку «Максимум», а тим, хто вже є клієнтом Альфа-Банку Україна, достатньо просто зайти до мобільного додатку та скористатися опцією замовлення карток у головному меню, розділ «Пропозиції». Завдяки Alfa-Mobile Ukraine не потрібно йти до відділення банку. Після короткої реєстрації з вами зв’яжеться працівник банку та домовиться про зустріч для підписання документів та передачі картки.

Картка «Максимум» неодноразово була визнана найкращою кредиткою в Україні, зокрема найвигіднішою карткою з кешбеком у рейтингу від авторитетного фінансового порталу Finance.ua. Власник картки автоматично стає учасником програми лояльності Cash'U CLUB, завдяки чому за будь-які щоденні покупки отримує 0,5% бонусного кешбеку та до 20% у окремих категоріях, які змінюються щомісяця. Кешбек у вигляді бонусів можна використати, щоб компенсувати витрати за покупки або для участі у розіграшах різноманітних призів.

На додачу картка має пільговий період 62 дні та кредитний ліміт до 200 000 грн, а будь-яку покупку від 1000 грн можна перевести в розстрочку під 0,01% річних.

Встановлюй Alfa-Mobile Ukraine так отримуй більше бонусного кешбеку з найвигіднішою карткою «Максимум».

Офіційні правила акції «Даруємо 200 бонусів»

ХОЧУ БІЛЬШЕ КЕШБЕКУ