A-CLUB

Альфа-Банк Україна - другий за обсягами сплати податків серед банків у 1 кварталі 2016

Новини 15 Липня 2016 - 14:24

В першому кварталі 2016 року Альфа-Банк Україна зайняв 2 місце за обсягами сплати податків серед банків і 56 місце серед 100 українських компаній-найбільших платників податків. Такі дані опублікувала Державна фіскальна служба України. Альфа-Банк Україна в 1 кварталі сплатив до бюджетів всіх рівнів 170,4 млн грн.

"Повна і своєчасна сплата податків є невід'ємною частиною роботи кожної відповідальної компанії, яка веде бізнес в нашій країні і має довгострокові плани розвитку, - зазначає Вікторія Михайле, Голова Правління Альфа-Банку Україна. - Достатні податкові надходження забезпечують фінансову стабільність і незалежність нашої держави» .

За даними ДФСУ, 100 найбільших компаній-платників податків заплатили в 1 кварталі 2016 року податків на 53,78 млрд грн, що на 66,5%, або 21,486 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Нагадаємо, за підсумками 2015 року Альфа-Банк Україна займав 2 місце серед банків і 63 місце в загальному рейтингу компаній-найбільших платників податків в Україні.

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають у Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Пьотр Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08% (всі троє - громадяни РФ, проживають в Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%. За класифікацією НБУ входить до групи "банки іноземних банківських груп".

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат