Альфа-Банк Україна і SmartTender.biz почали співпрацю

Новини 04 лютого 2020 - 11:00

Альфа-Банк Україна спільно з SmartTender.biz запустив дві програми: видача банківських гарантій для учасників аукціонів і контрактне фінансування для переможців аукціонів. Завдяки їм кожен постачальник товарів і послуг має можливість отримати банківську гарантію і/або контрактне (факторингове) фінансування від банку.

Банківська гарантія – один із способів забезпечення виконання зобов'язань, при якому банк видає на прохання підрядника (постачальника) на користь замовника (покупця) письмове зобов'язання сплатити грошову суму при наданні останнім вимоги про її сплату.

Видача банківської гарантії можлива на суму до 7 500 000 гривень без забезпечення або до 300 000 000 гривень із забезпеченням терміном до 36 місяців або відповідно до терміну виконання зобов'язань за контрактом/договором.

Контрактне фінансування являє собою один із елементів розповсюдженої на сьогодні системи контрактних відносин – договорів між замовником (дебітором) і підрядником (постачальником). Це фінансова операція, у якій клієнт переуступає дебіторську заборгованість банку з метою отримання більшої частини платежу (до 80% від вартості поставлених товарів/наданих робіт чи послуг).

Переуступка дебіторської заборгованості замовника можлива на термін до 90 календарних днів, на суму до 1 000 000 гривень для юридичних осіб і до 500 000 гривень для фізичних осіб-підприємців.

Щоб скористатися програмою «Контрактне фінансування» і/або замовити банківську гарантію, достатньо відправити запит в Альфа-Банк Україна з особистого кабінету на електронному майданчику SmartTender.biz, після чого дочекатися дзвінка від оператора для уточнення деяких питань, підготувати і відправити в банк запитувані документи.

Довідка: 

Альфа-Банк Україна — великий український банк з міжнародним капіталом, входить в приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings S.A. з головним офісом в Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться в топ-10 фінансових установ країни за обсягом активів. Банк займає провідні позиції у всіх ключових сегментах банківського ринку і є одним з найбільш стійких і надійних банків України.

SmartTender.biz – офіційна електронний торговельний майданчик Prozorro і провідна українська платформа для комерційних торгів. Кожен день на майданчику можна знайти понад 10 000 активних тендерів і реєструється в середньому 960 перемог у торгах. Загалом на SmartTender зареєстровано понад 85 000 постачальників, що пропонують близько 2 млн товарів і послуг.