Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Альфа-Банк Україна – на зв’язку в Viber

Новини 02 лютого 2018 - 10:57

Альфа-Банк Україна запустив можливість для клієнтів отримувати важливі повідомлення та сповіщення через офіційний канал у Viber. Тепер клієнти Альфа-Банку Україна, які користуються додатком Viber, замість стандартних SMS матимуть доступ до особистої та важливої інформації через популярний месенджер.

Як інноваційний банк Альфа-Банк Україна постійно пропонує своїм клієнтам нові рішення, сучасні можливості та якісний сервіс. Щоб швидко та зручно інформувати клієнтів, Альфа-Банк Україна додав ще один оперативний канал сповіщень – месенджер Viber, через який повідомлятиме про  карткові транзакції клієнта, нагадуватиме про необхідність внесення чергового платежу та інформуватиме про важливі зміни.

Перехід на сповіщення в Viber об’єднає спілкування з друзями та банківський сервіc в одному додатку, а простий та звичний інтерфейс дозволить швидко знайти потрібну інформацію.

Щоб отримувати повідомлення в Viber, потрібно лише встановити додаток на будь-який девайс (смартфон, планшет, ПК) та мати доступ до інтернету.

«Сучасне життя – це безперервний рух та інновації. Альфа-Банк Україна не тільки не стоїть осторонь цих процесів, він гармонійно вписує їх у свою роботу, аби в результаті надавати клієнтам максимально якісний та зручний сервіс. На сьогодні Viber є одним із найбільш популярних месенджерів, яким користуються мільйони українців. Тому перехід на комунікації в Viber – це абсолютно логічне та раціональне рішення і ще один крок Альфа-Банку Україна назустріч своїм клієнтам», – впевнена Валентина Ярош, директор департаменту обслуговування клієнтів Альфа-Банку Україна.

Повідомлення, які отримують клієнти Альфа-Банку Україна через Viber, захищені та повністю конфіденційні.

Просимо звернути увагу, що повідомлення від Альфа-Банку Україна приходять з офіційного акаунта банку в Viber, позначеного червоним логотипом. У списку чатів акаунт банку обов’язково позначений галочкою та має такий вигляд:

 

Клієнти, які не користуються Viber, автоматично надалі отримуватимуть повідомлення від банку через SMS-повідомлення на мобільний телефон.

***

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк – універсальні банки з приватним міжнародним капіталом та перевіреною часом надійністю. Уже понад 25 років ми надаємо повний спектр сучасних банківських послуг фізичним і юридичним особам та підтримуємо наших клієнтів з усіх фінансових питань і в будь-яких життєвих ситуаціях. За класифікацією НБУ, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк входять до групи банків іноземних банківських груп.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат