Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
Приватним особам
МСБ
Корпорпораціям

Альфа-Банк Україна нагороджує власників карток Wargaming

Акції 20 грудня 2017 - 10:03

Альфа-Банк Україна, який спільно з компанією Wargaming випускає банківські картки для шанувальників ігор World of Tanks, World of Tanks Blitz і World of Warships, оголошує про винагороди для всіх, хто активно користувався карткою протягом року.

Дякуючи клієнтам, які вибрали кобрендові картки, Альфа-Банк Україна і компанія Wargaming дарують їм 7 днів преміум-аккаунта. Клієнти, що здійснювали покупки протягом 11 місяців 2017 року за допомогою своєї картки World of Tanks, World of Warships або World of Tanks Blitz, 20 грудня 2017 року отримають призовий бонус-код, який можна обміняти на подарунковий преміум-тиждень.

Щоб отримати подарунок, необхідно скористатися бонус-кодом, надісланим у привітальному повідомленні в особистому кабінеті ігрока.

Інструкція з активації бонус-коду -https://worldoftanks.ru/ru/content/guide/general/bonus/ 

Детальніше про умови акції тут.

Нагадаємо, що з 1 грудня 2016 року Альфа-Банк Україна спільно з компанією Wargaming розпочав випуск трьох видів банківських карт для шанувальників танкових і морських боїв в іграх World of Tanks, World of Tanks Blitz і World of Warships. Картки випускаються на базі World MasterCard PayPass абсолютно безкоштовно, а їхнє річне обслуговування обійдеться у 200 грн.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат