A-CLUB

Альфа-Банк Україна оголошує про розіграш мобільних телефонів IPhone 6

Новини 29 Лютого 2016 - 12:12

З 1 лютого по 31 березня 2016 року Альфа-Банк і компанія MAXI CARD спільно з партнерами проводять розіграш шести мобільних телефонів IPhone 6.

Подарунок може отримати будь-який клієнт Альфа-Банку, який зробив покупку за допомогою платіжної картки Альфа-Банку Україна з функціоналом MAXI. В акції беруть участь лабораторні центри SYNEVO в м. Києві, мережа магазинів побутової техніки ТМ «Фокстрот», а також кінотеатри мережі «Лінія кіно».

Стати учасником акції просто:
 - Розрахуватися платіжною карткою Альфа-Банку з функціоналом MAXI в мережі одного з партнерів акції: на суму від 150 грн в мережі кінотеатрів «Лінія кіно», і від 500 грн - в лабораторних центрах SYNEVO або мережі магазинів побутової техніки ТМ «Фокстрот».
 - Розіграш буде проведено 7 квітня 2016 року серед усіх операцій, виконаних протягом терміну дії акції. Переможці будуть обрані за допомогою random.org.

«Проведення акцій до весняних свят стало доброю традицією нашого банку. Поточний рік не стане винятком. Альфа-Банк запрошує своїх клієнтів взяти участь у новій акції і отримати приємний бонус від банку - мобільний телефон IPhone 6, - говорить Олексій Пузняк, віце-президент, начальник управління з розвитку роздрібних продуктів Альфа-Банку Україна. - Ми знаємо, як зробити безготівкові розрахунки не просто приємними, а й вигідними. До того ж 1% від суми витрачених коштів завжди повертаються на вашу карту і їх можна знову використовувати для оплати послуг і покупок в мережі MAXI».

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають у Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Пьотр Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08% (всі троє - громадяни РФ, проживають в Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%. За класифікацією НБУ входить до групи "банки іноземних банківських груп".

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат