A-CLUB

Альфа-Банк Україна отримав 7 нагород в рейтингу ТОП-50 провідних банків України

Новини 14 Квітня 2017 - 14:24

Альфа-Банк Україна в щорічному рейтингу ТОП-50 провідних українських банків, який проводить «Фінансовий клуб» серед лідерів фінансового ринку країни, цьогоріч отримав сім нагород, чотири з яких - найвищого ґатунку.

Зокрема, банк отримав перше місце в номінаціях: «Карткові кредити» (піднявся на 1 позицію порівняно з минулим роком) і «Кредит готівкою» (+ 2 позиції).

Private Banking Альфа-Банку (A-Club визнаний кращим у номінації «Преміальний банкінг» (+2 позиції).

В категоріях персональних номінацій топ-менеджери Альфа-Банк Україна також серед лідерів, поліпшивши свої позиції порівняно з торішнім рейтингом. Вікторія Михайльо отримала бронзу в номінації «Кращий топ-менеджер» (на 2 позиції вище). Олена Лук’янчук визнана «Кращим операційним директором» (+1 позиція).

Другий рік поспіль Альфа-Банк Україна взяв срібло в номінації «Обслуговування юридичних осіб». Визнання експертів ринку отримали також дистанційні канали банку: за нами срібло в номінації «Інтернет-банкінг», а це - плюс 3 позиції!

«Альфа-Банк Україна поліпшив свої показники практично за всіма номінаціями у рейтингу ТОП-50 провідних банків України. Це свідчить про правильний стратегічний курс, якого дотримується банк. Ми посіли лідерські позиції в сегменті роздрібного банкінгу, в обслуговуванні бізнесу, а також у категорії персональних номінацій. Безумовно, ці перемоги - результат виконаної великої роботи нашої команди. Разом ми впевнено наближаємося до мети: стати кращим комерційним банком в Україні», - прокоментувала  Вікторія Михайльо, Голова Правління Альфа-Банку України.

Також приємно відзначити, що Укрсоцбанк цього року став лідером у низці номінацій: «Обслуговування фізичних осіб у відділенні» (1 місце), дві нагороди за депозитні продукти (1 місце в номінації «Класичний депозит» і 3 місце в номінації «Ощадний депозит»), «Автокредит» (3 місце) та «Іпотечний кредит» (3 місце). Укрсоцбанк посів також 8 місце в загальному рейтингу банків.

У рамках проекту ТОП-50 провідних українських банків були названі провідні банки країни і топ-менеджмент, а також представлені десять кращих банківських послуг за окремими сегментами. Підставою для аналізу традиційно були квартальна звітність, а також інформація від банків за більш як 120 показниками.

 

 

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат