Альфа-Банк Україна отримав нагороди від FinAwards 2018 за кращі картки

Новини 24 квітня 2018 - 11:37

19 квітня відбулася церемонія нагородження кращих банків і кращих банківських продуктів України в рамках FinAwards 2018. Засновники цієї премії, провідні фінансові сайти країни - «Мінфін» і Finance.ua - спільно з експертами галузі визначили кращих у 14 номінаціях. Карта Platinum Black від Альфа-Банку Україна стала переможцем в категорії «Краща дебетова карта VIP», а карта «Максимум» отримала визнання як «Краща кредитна карта Mass».

При виборі найкращих враховувався комплекс чинників: процес оформлення карт, вартість їх випуску та обслуговування, дизайн, технологічність та інші критерії.

Переможцем серед дебетових карт VIP стала карта Platinum Black від Альфа-Банку Україна - привілейована карта з чипом. Вона надає традиційний набір послуг для VIP-клієнтів банку, наприклад, консьєрж-сервіс і персональний менеджер. Якщо виконати ряд умов, то користуватися нею можна безкоштовно. Для цього потрібно або зберігати в банку не менше 250 000 гривень, або щомісяця витрачати за допомогою карти від 10 000 гривень. Ще одним плюсом є можливість безкоштовного зняття до 30 000 гривень готівки в будь-якому банкоматі.

Чергове визнання найкращої з кращих отримала і кредитна карта для масового клієнта «Максимум». Кредитка «Максимум» є незамінною для ефективного шопінгу, оскільки дозволяє не тільки скористатися солідним кредитним лімітом - до 200 тис. грн, пільговим періодом до 55 днів, безкоштовним зняттям кредитних коштів в будь-якому терміналі, але і безкоштовною розстрочкою на товари і послуги.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат