Альфа-Банк Україна отримав п’ять нагород від «Фінансового клубу»

Новини 10 липня 2020 - 13:00

9 липня на церемонії Financial Club Awards – 2020 «Фінансовий клуб» оголосив лідерів щорічного проєкту «50 провідних банків України 2020». Альфа-Банк Україна отримав першість у номінаціях «Класичний депозит», «Кредит готівкою» та «Зарплатні проєкти». Топменеджери банку отримали нагороди у двох номінаціях.

За результатами дослідження, Альфа-Банк Україна традиційно входить у п'ятірку провідних банків України. За результатами 2019 року Альфа-Банк зайняв 4-ту позицію в загальному рейтингу. Окрім перемоги відразу у трьох номінаціях «Класичний депозит», «Кредит готівкою» та «Зарплатні проєкти», Альфа-Банк став другим у «Преміальному банкінгу», «Мобільному банкінгу» та «Обслуговуванні юридичних осіб». А також ввійшов у п'ятірку лідерів у номінаціях «Лізинг», «Кредитні картки», «Обслуговування фізичних осіб у відділеннях».

Традиційно рейтинг відмічає нагородами й професіоналів банківського та фінансового ринку, які продемонстрували видатні результати. За результатами дослідження «Фінансове визнання» в номінації «Представники фінансового сектора» найвищу нагороду отримав Роман Шпек, голова Спостережної ради Альфа-Банку Україна, голова ради Незалежної асоціації банків України. Перше місце в номінації «Кращий фінансовий директор» заслужено зайняв Дмитро Сєрьожин, член Правління та головний фінансовий директор Альфа-Банку Україна.

Крім того, топменеджери Альфа-Банку Україна були відмічені в інших номінаціях рейтингу. Генеральний менеджер Альфа-Банку Рафал Ющак увійшов до десятки переможців у номінації «Кращий топменеджер». Друге місце в номінації «Кращий операційний директор» зайняла Олена Лук'янчук, директор блоку «Операційний».

В церемонії Financial Club Awards – 2020 взяли участь близько 70 гостей, серед яких представники органів влади, акціонери, голови правлінь та топменеджери банків, а також учасники фінансового та юридичного ринків.