A-CLUB

Альфа-Банк Україна – партнер Весняного Ділового Форуму-2017 у Львові

Новини 18 Квітня 2017 - 10:31

Цього року 27 квітня у Львові відбудеться Весняний діловий форум, який традиційно збере понад 200 учасників, серед яких представники влади, бізнесу, інвесторів, провідних міжнародних фінансових інститутів та вітчизняних громадських організацій. Альфа-Банк Україна виступає партнером заходу.

Метою проведення форуму є побудова виграшних стратегій, надання ефективних інструментів та відкриття нових ринків для представників українського бізнесу, які шукають можливостей для свого розвитку в непростих економічних умовах, спричинених великою кількістю зовнішніх негативних факторів.

Учасники форуму мають можливість ознайомитися із експертними міркуваннями визнаних в Україні фахівців у 4 тематичних панелях форуму: щодо перспектив розвитку країни в період 2017-2020, перспектив роботи різних сфер економіки, в тому числі мікро- та макро економіки, фінансового сектору, галузі людського капіталу, а також прикладів успішних проектів, які реалізовані в Україні.

Старший радник президента Альфа-Банку Україна Роман Шпек виступить спікером у тематичній панелі, яка буде присвячена стану фінансового сектору України, та в якій також візьмуть участь представники Національного Банку, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та місцевої влади.

Роман Шпек вказав на актуальні питання до обговорення та зазначив:
«Банківська система завдяки збереженню макроекономічної стабільності в економіці країни в цілому та поступовому поверненню довіри громадян і компаній, назагал готова до відновлення кредитування. Водночас, стан правової системи, відсутність дієвого механізму захисту прав кредиторів призводить до того, що банки втратили апетити на ризики.

Саме тому надзвичайно важливо підтримувати діалог влади і бізнесу. І проведення Весняного ділового форму у Львові за участі провідних експертів та представників влади дає змогу продовжити обговорення питань розвитку регіону. Важливо, що такого рівня захід проходить саме у Львові. Адже цей форум - це не тільки засідання, доповіді та презентації. Це також діалоги, знайомства, які приведуть до нових проектів. Це – можливість починати творити власний чи спільний бізнес. Для того, щоб впливати на ситуацію в країні, змінювати її на краще».

Весняний діловий форум проходить у Львові протягом кількох років, його організатор – юридична компанія «Ейч Ді Партнерз». Форум щороку збирає провідних експертів у різних галузях економіки та управління та аудиторію понад 200 гостей: мерів та керівників облдержадміністрацій 6 областей Західної України – Волинської, Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської, Закарпатської і традиційно – Львівської.

Більше інформації про Форум: http://dilovyy-forum.com.ua/

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат