Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Альфа-Банк Україна підтримав підприємців безпроцентними кредитами

Новини 11 жовтня 2017 - 15:48

До Дня підприємця, заснованого компанією «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк провели акцію на підтримку підприємницького бізнесу і запропонували оформити розрахунково-касове обслуговування на рік, отримавши до 200 тисяч гривень в розстрочку під 0,01%.

В Альфа-Банку Україна переконані, що підтримка та успішний розвиток підприємницького бізнесу в Україні є передумовою для оздоровлення економіки країни. Тому банк не тільки на постійній основі розробляє вигідні продукти та рішення для малого та середнього бізнесу, а й радий запропонувати привабливі акційні умови для кредитування.

Для участі в акції та отримання можливості прискорити розвиток свого бізнесу, учасникам пропонували оформити розрахунково-касове обслуговування за 200 грн на рік та отримати кредитну карту «Максимум» з кредитним лімітом до 200 000 грн і розстрочку на покупки на 12 місяців.

Також, у вартість запропонованого акційного пакету входить:

· Безліміт всіх платежів для клієнтів Альфа-Банку та Укрсоцбанку.

· Послуги персонального менеджера.

· Зручний і швидкий мобільний та інтернет-банкінг.

· Цілодобова підтримка.

· Та додатково ­– карта «Карбон» з кеш-беком при оплаті в магазинах METRO Cash & Carry та на будь-якій АЗС України.

Більше інформації – https://alfabank.ua/deposit/msb-new/metro/

 

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк – універсальні банки з приватним міжнародним капіталом і перевіреною часом надійністю. Вже понад 20 років ми надаємо повний спектр сучасних банківських послуг фізичним та юридичним особам та підтримуємо наших клієнтів у будь-яких життєвих ситуаціях. За класифікацією НБУ, Альфа-Банк Україна і Укрсоцбанк входять до групи банків іноземних банківських груп.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат