Альфа-Банк Україна підтримує інформаційну кампанію з протидії платіжному шахрайству

Новини 16 липня 2020 - 16:00

Альфа-Банк Україна став генеральним партнером всеукраїнської інформаційної кампанії #ШахрайГудбай з протидії платіжному шахрайству. Мета кампанії, започаткованої Національним банком України, – навчити українців основним правилам безпеки безготівкових та онлайн-платежів.

В Україні, як і в світі, найпопулярнішим методом шахрайства з платіжними картками є соціальна інженерія: коли люди самі переказують гроші аферистам або розкривають їм дані своїх карток. Виклик для центральних та комерційних банків усіх країн в період карантину та масового переходу в онлайн – убезпечити людей від таких випадків.

У 2020 році через карантинні заходи українці все частіше стали обирати безготівкові платежі, розрахунки та покупки онлайн. З’явилися й нові сценарії у шахраїв, які під виглядом державних органів обіцяють грошову допомогу через карантин і у такий спосіб виманюють дані платіжних карток.    

Інформаційна кампанія #ШахрайГудбай проходитиме в липні-серпні 2020 року в усіх регіонах України. Детальніше про кампанію та правила платіжної безпеки можна прочитати на сторінці кампанії.