Альфа-Банк Україна подарував підприємцю автомобіль преміум-класу

Новини 18 грудня 2019 - 11:15

Альфа-Банк Україна вручив ключі від преміального авто переможцю головного і фінального розіграшу в акції «Альфа-Драйв». Власником мега-призу став киянин - підприємець Олександр Клименко.

З серпня по листопад 2019 року Альфа-Банк Україна щотижня розігрував серед підприємців грошові сертифікати по 25 тисяч гривень на підтримку малого бізнесу в Україні. Щоб взяти участь в розіграшах, достатньо було користуватися бізнес-картою і клієнт-банком, в тому числі онлайн-системою для підприємців «Ок, Альфа!». Загалом банк розіграв сертифікати на суму 425 тисяч гривень.

Головний приз акції - преміальний автомобіль - був розіграний 10 грудня серед найактивніших учасників акції. Олександр Клименко несподіваний подарунок називає символічним, оскільки сам займається автобизнесом.

Бізнесмен користується послугами Альфа-Банку Україна близько двох років. До цього переможець вісім років був клієнтом Укрсоцбанку, а після об'єднання перейшов в Альфа-Банк Україна, який вибрав завдяки зручності інтернет-банкінгу і можливості без проблем оплачувати щоденні витрати і закупки за допомогою бізнес-картки. "Розрахунковий рахунок прив'язаний до бізнес-картки, тому постійно мати при собі готівку не обов'язково - можна зручно оплатити через термінал», - зазначив Олександр.

В Альфа-Банку Україна впевнені, що підприємцям, які починають або розвивають свій бізнес, потрібні свобода і зручність в фінансових операціях. Тому активно розвивають сучасну онлайн-платформу «Ок, Альфа!», на якій можна дистанційно провести багато банківських операцій і отримати додаткові небанківські послуги.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат