Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
Мобільні додатки

Альфа-Банк Україна представляє валютний «Дохідний сейф» в онлайн-доступі

Новини 07 грудня 2017 - 12:12

Альфа-Банк Україна покращив сервіс «Дохідний сейф» в іноземній валюті. Поповнення «Дохідного сейфу» та зняття доларів або євро на карту тепер відбувається в режимі онлайн. 

«Дохідний сейф» – це зручний та безпечний сервіс зберігання коштів з миттєвим, цілодобовим доступом. Автоматично та безкоштовно надається будь-якому користувачу пакету послуг в інтернет-сервісі My Alfa-Bank і в мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine. При цьому на залишок вільних коштів банк щомісячно буде нараховувати до 10% річних у гривні.

Ключова перевага «Дохідного сейфу», порівняно з подібними сервісами на українському ринку, - у відсутності мінімального терміну зберігання та обмежень на суму зберігання.

В іноземних валютах дохід на залишок становить 0,5% у доларі, 0,25% - в євро. Тепер клієнти Альфа-Банку Україна можуть вибрати, у якому сейфі вигідніше зберігати свої кошти.

Скористатися сервісом «Дохідний сейф» можуть усі користувачі пакетів послуг «Comfort», Ultra», «Platinum Black». Детальніше про умови пакетів можна дізнатися на офіційному сайті Альфа-Банку Україна.

***

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк – універсальні банки з приватним міжнародним капіталом та перевіреною часом надійністю. Уже 25 років ми надаємо повний спектр сучасних банківських послуг фізичним і юридичним особам та підтримуємо наших клієнтів з усіх фінансових питань і в будь-яких життєвих ситуаціях. За класифікацією НБУ, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк входять до групи банків іноземних банківських груп.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
Йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат