A-CLUB

Альфа-Банк Україна приєднався до пілотного проекту ФГВФО з виплати вкладів через новий процесинговий центр

Новини 15 Лютого 2017 - 11:51

Планується, що вкладники неплатоспроможних банків зможуть отримувати свої вклади в будь-який зручний час і в будь-якому відділенні банків, які беруть участь у проекті.

Альфа-Банк Україна в рамках співробітництва з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) з виплати гарантованих державою коштів вкладникам постраждалих банків, яке триває з 2014 року, приєднався до пілотного проекту - виплат через новий процесинговий центр.

Спільно з ще шістьма іншими банками-агентами фонду Альфа-Банк Україна отримав доступ до промислового процесингового центру. Нова система дасть змогу зробити максимально зручним процес отримання гарантованої суми вкладникам неплатоспроможних банків. Уже найближчим часом постраждалі вкладники банків відчують очевидну перевагу від запровадження нового порядку виплат.

«Ми раді, що новим результатом нашого вже тривалого і ефективного співробітництва з Фондом стають ще більші зручності для вкладників неплатоспроможних банків. Відтепер все стає дуже просто: вкладникам вже не потрібно дізнаватися один «призначений» їм банк, в якому можна отримати свій вклад. Варто тільки один раз прийти в один з банків, підключених до процесингового центру. - Коментує Олена Лук'янчук, операційний директор Альфа-Банку Україна. - Так, відвідавши відділення Альфа-Банку, вкладники зможуть розпорядитися своїм внеском найбільш зручним способом. Серед варіантів: отримати свої кошти і зробити цінні важливі покупки або ж «покласти» їх на картку або назад на депозит, наприклад, - в Альфа-Банку Україна».

Нагадаємо, що Альфа-Банк Україна є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ще з 1999 року. Банком-агентом для виплат гарантованих державою коштів - з 2014 року, виплативши за цей час понад 10,3 млрд грн більше 188 тисячам вкладників 47 неплатоспроможних банків.

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат