Альфа-Банк Україна продовжив обслуговування карток, термін дії яких закінчується у травні

Новини 13 травня 2020 - 13:00

Враховуючи продовження карантину, Альфа-Банк Україна підтримує обслуговування карток фізосіб, а також бізнес-карток та корпоративних карток, термін дії яких закінчується у травні, до 1 липня 2020 року.

Власники таких карток можуть й надалі здійснювати необхідні операції, а нові картки отримати після закінчення карантину. Зокрема, для карток з продовженим терміном дії до 1 липня будуть доступні:

  • оплати через POS-термінали Альфа-Банку та інших банків в торгівельних  мережах (в тому числі за кордоном).
  • Зняття готівки та інші операції у мережі банкоматів Альфа-Банку та інших банків (у тому числі за кордоном).
  • Оплати товарів і послуг онлайн з введенням старого терміну дії карти.
  • Оплати за допомогою гаджетів, в разі, якщо карта була прив'язана до Apple Pay / Google Pay до закінчення терміну дії.
  • Перекази з картки на картку в межах України, а також міжнародні перекази.

Нарахування кешбеку в рамках програми винагород Cash'U CLUB також буде проходити без змін та в повному обсязі.

Власники бізнес-карток та корпоративних карток можуть так само вносити готівку на поточний рахунок в банкоматах Альфа-Банку та терміналах Easypay та City 24. А після закінчення карантину безпечно отримати свої нові картки у найближчому відділенні, попередньо замовивши їх через інтернет-банкінг «Мій бізнес Online» та «ОК, Альфа!» або зателефонувавши до контакт-центру банку.

Звертаємо вашу увагу, що при використанні картки в POS-терміналах і банкоматах інших банків можливі відмови в проведенні транзакцій, пов’язані з особливостями конкретної моделі АТМ або терміналу. В цьому випадку вам краще скористатися найближчим банкоматом/терміналом Альфа-Банку або іншого банку.

Альфа-Банк також нагадує, що за допомогою мобільного банку Alfa-Mobile Ukraine ви можете абсолютно безпечно онлайн здійснювати покупки, оплачувати комуналку, перераховувати гроші з карти на карту, погашати кредит і здійснювати інші фінансові операції, не виходячи з дому.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат