A-CLUB

Альфа-Банк Україна пропонує кредит готівкою і можливість виграти новорічний подарунок - один зі 100 телевізорів

Новини 07 Грудня 2016 - 12:24

Альфа-Банк Україна для своїх клієнтів, які активно готуються порадувати себе і своїх близьких у період новорічних свят, пропонує оформити кредит готівкою до кінця цього року 2016 відділеннях Альфа-Банку Україна або UniCredit Bank (Укрсоцбанк).
Беручи участь у цій акції, клієнти отримують можливість виграти телевізор із діагоналлю 32 дюймів! Кожен позичальник автоматично стає учасником розіграшу, який відбудеться 31 січня за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org.
«Альфа-Банк Україна не тільки створює вигідні продукти в галузі фінансів та пропонує ефективні інструменти позики, ми прагнемо зарядити наших клієнтів позитивними емоціями. Тому мені приємно повідомити про зимову акцію, за результатами якої понад 100 відданих шанувальників сервісу Альфа-Банку і UniCredit Bank отримають від нас телевізори. Удвічі приємно вручати подарунки в період новорічних свят, коли кожен із нас відкритий до всього нового і чудесного, - коментує акцію Олексій Пузняк, Віце-президент, в.о. директора з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна. - Як завжди, Альфа-Банк Україна пропонує клієнтам швидке оформлення кредиту, безкоштовне підключення My Alfa-Bank, дострокове погашення позики без штрафних санкцій».
Кредит готівкою можна оформити у відділенні Альфа-Банку Україна або Укрсоцбанку або на сайті банку.
Щоб заощадити час, ми максимально спростили умови отримання кредиту.
• Рішення про видачу кредиту за 1 годину
• Мінімальний пакет документів
• Без застави та поручителів

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат