A-CLUB

Альфа-Банк Україна проводить виплати вкладникам Платинум Банку через новий процесинговий центр

Новини 03 Березня 2017 - 15:48

Альфа-Банк Україна з початку березня відшкодовує кошти вкладникам Платинум Банку в рамках пілотного проекту Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) по реалізації нового процесингового центру.

Старт цього пілотного проекту відбувся ще в середині лютого. Альфа-Банк взяв участь в ньому і відшкодовував кошти вкладникам неплатоспроможних банків "Фортуна" і "Народний капітал".

За результатами двох днів виплат Альфа-Банк Україна вже відшкодував 335 млн грн (майже 10 тис. вкладів), що становить третину від усього обсягу компенсацій, проведених 7 банками-учасниками в ці дні, і 7,2% від загальної суми коштів до виплати цього банку.

Альфа-Банк Україна - єдиний серед інших банків-агентів долучив до процесу свій контакт-центр, що дає змогу вкладникам дистанційно записатися і призначити візит у зручний час, в зручне відділення для отримання своїх коштів.

«Новий проект з нашим партнером - ФГВФО - дуже важливий і відповідальний для нас. Адже сума до виплат вкладникам Платинум Банку чимала і це певний виклик для банків-учасників. Все ж, спираючись на хороший і результативний досвід із виплат  клієнтам нептлатоспроможних банків, Альфа-Банк Україна запропонував вкладникам Платнума найбільш зручний спосіб отримати свої кошти, спершу зв'язавшись з банком і визначивши час і місце візиту в банк. Перші ж дні виплат продемонстрували високу лояльність вкладників до Альфа-Банку Україна: третину загальної суми компенсації забезпечили саме ми, - розповідає Олена Лук'янчук, директор операційного блоку Альфа-Банку Україна. - Злагоджена робота департаменту інформаційних технологій, контакт-центру та співробітників відділень Альфа-Банку Україна забезпечили максимально зручний процес отримання коштів. Свідченням того, що клієнти задоволені комфортом обслуговування є те, що близько 40% з них виявили бажання стати клієнтами нашого банку».

Нагадуємо, для отримання гарантованої суми відшкодування необхідно:

• Звернутися до контакт-центру Альфа-Банку за телефоном (046) 264 63 59 для попереднього запису;
• У визначений із контакт-центром час і за встановленою адресою підійти до відділення Альфа-Банку, мати з собою оригінал паспорта та ідентифікаційного номера.

На початку лютого 2017 ФГВФО підписав договір з сімома банками-агентами, серед яких також Альфа-Банк Україна, для здійснення виплат через автоматизовану систему.

Звертаємо увагу на те, що Фонд гарантує вкладникам банку відшкодування коштів за їх вкладами, включаючи нараховані відсотки, але не більше суми 200 тис. грн, незалежно від кількості вкладів у однієї фізичної особи в одному банку.

 

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат