A-CLUB

Альфа-Банк Україна - п'ятий за обсягом сплати податків серед українських банків за результатом трьох кварталів 2016

Новини 11 Листопада 2016 - 11:52

Альфа-Банк Україна посів 5-е місце за обсягом сплати податків серед 50 українських банків - найбільших платників податків за підсумками 3 кварталів 2016 року. До першої п'ятірки рейтингу увійшли два державні банки і 3 комерційних. Такі дані опублікувала Державна фіскальна служба України (ДФСУ) за підсумком рейтингування банків за обсягом всіх сплачених податків і зборів до державного та місцевих бюджетів.

Альфа-Банк Україна за 9 місяців сплатив до зведеного бюджету 466,6 млн грн, це на 25% більше, ніж за аналогічний період 2015 року.

«Альфа-Банк Україна протягом більш ніж 20 років роботи на ринку є сумлінним платником податків, своєчасно виконуючи податкові зобов'язання перед бюджетом. У 2015 році Альфа-Банк Україна сплатив до бюджетів усіх рівнів 655 млн грн, зайнявши за цим показником друге місце серед комерційних банків, а вже з початку 2016 року в бюджети всіх рівнів перераховано 466,6 млн грн податків, - зазначає Вікторія Михайле, Голова правління Альфа-Банку Україна. - Повна і своєчасна сплата податків є невід'ємною частиною роботи кожної відповідальної компанії, яка веде бізнес в нашій країні і має довгострокові плани розвитку».

За даними ДФСУ за результатом трьох кварталів 2016 року, 50 найбільших банків-платників податків внесли до зведеного бюджету податків на суму 11,3 млрд грн.

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат