Альфа-Банк Україна розігрує квитки на Leopolis Jazz Fest серед підписників Instagram та Telegram

Новини 11 червня 2019 - 11:53

Літо. Львів. Джаз! Кожен червень місто Лева занурюється в атмосферу джазу завдяки музичному фестивалю Leopolis Jazz Fest! Для всіх, хто хоче стати частиною цієї події, Альфа-Банк Україна проводить акцію «На Leopolis Jazz 2019 з Альфа-Банком» і розігрує три пари квитків.

Розіграш відбудеться серед підписників офіційної сторінки банку в мережі Instagram та Telegram-каналі. Для участі необхідно виконати кілька простих правил.

У Instagram потрібно підписатися на сторінку (alfabankua) Альфа-Банку Україна і в коментарі під конкурсним постом відзначити свого друга або подругу.

Підписники Telegram-каналу необхідно взяти участь в опитуванні про Leopolis Jazz Fest, зробити скріншот з результатом своєї участі і розмістити в stories в Instagram, зазначивши при цьому офіційну сторінку банку в цій соціальній мережі (не забудьте підписатись і на саму сторінку).

Акція триватиме з 10 по 17 червня 2019 року (включно), а 3 переможці, які отримають по 2 квитки кожен, буде визначено 18 червня 2019 року.

Подарункові квитки надають вхід на заходи Leopolis Jazz Fest: один комплект на 26.06.2019, один на 29.06.2019 і один на 30.06.2019.

Ознайомитися з деталями акції можна в офіційних правилах.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат