A-CLUB

Альфа-Банк Україна розпочав освітній спецпроект з нагоди Alfa Jazz Fest 2017

Новини 20 Квітня 2017 - 12:49

З нагоди Alfa Jazz Fest 2017 Альфа-Банк Україна розпочав освітній спецпроект «Jazz. Музика вільних».

Це 10 коротких відео, які присвячені історії виникнення та розвитку джазу у світі. Зокрема, мова йде про  найвідоміші джазові фестивалі та виконавці, про роль джазу у кіномистецтві, про переслідування його прихильників в тоталітарну епоху СРСР. Проект буде цікавий не тільки джазовим поціновувачам, а й усім, хто хоче довідатися більше про музику та мистецтво в цілому.

Реалізовується проект у партнерстві з телеканалом новин «24». Важливе місце в ньому займає відео, присвячене Всесвітньому дню джазу, який відзначають щороку 30 квітня. Свято започатковано у листопаді 2011 р. Генеральною конференцією ЮНЕСКО та має на меті сприяти міжкультурному діалогу.

Перші відео в рамках освітнього спецпроекту «Jazz. Музика вільних» вже доступні на сторінках Альфа-Банку в соцмережах Facebook та YouTube, на сайті телеканалу новин «24» та на Facebook - сторінці фестивалю.

До зустрічі у Львові на Alfa Jazz Fest 2017. Там і перевіримо вашу обізнаність!

Нагадаємо, відкритий продаж квитків на Alfa Jazz Fest 2017 стартував уже сьогодні — 20 квітня. Сьомий Міжнародний джазовий фестиваль традиційно відбудеться за підтримки Альфа-Банку Україна у Львові в період 23 – 27 червня. Цього року на нас чекають 5 днів джазу, 3 сцени у місті та 48 концертних годин. І, звичайно, зіркові хедлайнери.

Alfa Jazz Fest — міжнародний джазовий фестиваль, який з 2011 р. щорічно проходить в форматі open-air в червні у Львові. Вперше фестиваль було організовано Альфа-Банком Україна в 2011 р. з ініціативи Михайла Фрідмана, бізнесмена та благодійника, уродженця Львова, співвласника міжнародного консорціуму Альфа-Груп, частиною якого є Альфа-Банк Україна. За 6 років проведення фестивалю на його сценах виступили більше 300 джазових виконавців з усього світу, понад 100 тис. гостей з України та іноземців відвідали Львів. Офіційний сайт: https://alfajazzfest.com

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат