Альфа-Банк Україна розпочав співпрацю з Payoneer

Новини 10 червня 2019 - 12:50

Альфа-Банк Україна розпочав співпрацю з Payoneer – платіжною онлайн-платформою, яка допомогає фрілансерам розвивати свій міжнародний бізнес. Це суттєво спростить і зробить більш вигідним для приватних осіб і підприємців перерахування коштів з акаунтів Payoneer на карткові та поточні рахунки в Альфа-Банку Україна.

Виходячи з потреб клієнтів, Альфа-Банк Україна запропонував фрілансерам унікальні умови обслуговування і перерахування коштів з Payoneer:

  • БЕЗ додаткових комісій за перерахування коштів з Payoneer та зарахування на поточний або картковий рахунок. Стягується лише стандартна комісія Payoneer – 2%;
  • Швидке зарахування коштів на рахунок – день у день;
  •  Уніфікований валютний контроль. Завдяки домовленості з Payoneer, банк самостійно забезпечує документальний супровід зарахування валюти та валютний контроль.

Таким чином, клієнти Альфа-Банку Україна зможуть оперативно отримувати кошти з акаунтів Payoneer у доларах без надання великої кількості підтверджуючих документів.

Для того, щоб скористатися найвигіднішими умовами перерахування коштів з акаунту Payoneer, достатньо відкрити в Альфа-Банку Україна платіжну картку або поточний рахунок і в акаунті Payoneer вказати їх реквізити. Далі необхідно ініціювати перерахування коштів на картку Альфа-Банку Україна, кошти будуть зараховані не пізніше наступного робочого дня.

ЯКЩО ВИ – ФІЗИЧНА ОСОБА, можете стати клієнтом банку, замовивши карту онлайн на сайті

ЯКЩО ВИ – ПІДПРИЄМЕЦЬ (ФОП) пропонуємо відкрити рахунок дистанційно за 2 хвилини в інтернет-платформі для підприємців «ОК, Альфа!»

Разом із запуском сервісу Payoneer Альфа-Банк Україна запропонував IT-підприємцям унікальний пакет послуг «Digital IT» із:

  • вигідними умовами відкриття та обслуговування преміальних карток Mastercard та Visa,
  • безкоштовним зняттям готівки в усіх банкоматах світу,
  • сучасним мобільним банком,
  • кешбеком до 20% на ВСІ покупки та іншими перевагами.

Детальну інформацію про тарифи за платіжними картками та на розрахунково-касове обслуговування можна отримати на сайті банку або у контакт-центрі за телефонами 044 494 01 01 (для приватних клієнтів), 0 800 50 43 50 (для фізичних осіб – підприємців).

 

Альфа чат