Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг
Інтернет банкінг

Альфа-Банк Україна шукає нові ідеї

Новини 17 травня 2018 - 11:53

Альфа-Банк Україна відкрив технологічну онлайн-платформу Alfa Digital з метою пошуку інновацій та трансформаційних рішень у банківській сфері. Партнером проекту є платформа відкритих інновацій RE:ACTOR.

Онлайн-платформа Alfa Digital (http://alfabank.digital) – перший в Україні відкритий проект з пошуку ідей для створення банку майбутнього. Він охоплює всі сфери банківської діяльності, а також галузі безпеки та страхування. До участі у ньому запрошені технологічні команди та незалежні експерти з усього світу, які мають інноваційні ідеї, пропозиції та рішення.

Пошукові запити сформульовані у вигляді челенджів для технологічних команд та згруповані за напрямами «Цифровий банкінг», «Data science та big data», «Інфраструктурні проекти», «Продукти та сервіси», «Безпека та ризики», «Insurtech». Організатори проекту не обмежують команди цими напрямами і розглядають будь-які ідеї, навіть неймовірні, якщо вони реалізовані просто та естетично.

Оцінку поданих ідей здійснює Інноваційна рада, до якої входять 23 експерти – представники топ-менеджменту Альфа-Банку Україна та зовнішні фахівці у сферах фінтех, блокчейн, підтримки стартапів та різних напрямів пошуку та впровадження інновацій з України, Польщі, Великобританії, Індії.

Аби взяти участь у проекті Alfa Digital, команди формулюють свої ідеї у форматі відеопітчу та надсилають на розгляд Інноваційної ради. Якщо ідея набирає 50% та більше голосів, її авторів запрошують до участі в Idea Day – заході, на якому команди знайомляться з керівництвом банку, особисто презентують свою ідею та отримують можливість укласти контракт на впровадження свого проекту. Перший Idea Day планується провести у червні 2018 року.

Команди, чиї проекти будуть визнані найкращими, отримають шанс реалізувати свої ідеї у співпраці з одним із найбільш успішних і стабільних міжнародних банків – Альфа-Банком Україна.

Іван Світек, Генеральний менеджер «Альфа-Груп» в Україні: «До нас не треба стукати. Ми в Альфа-Банку Україна відкриті до інновацій і можемо виступити плацдармом для апробації цікавих рішень. Якщо у вас є проривні ідеї, ми підтримаємо вас і дамо можливість рухатися далі».

Євген Саранцов, засновник RE:ACTOR: «Нові проривні ідеї будуть виникати на перетині «нового» і «старого», оскільки світ змагається за виживання в епоху експонентних змін. Корпорації та банки мають розширювати звичні рамки бізнесу чи то у прагненні йти в ногу з часом, чи то у пошуках збільшення прибутку. Наше завдання – зблизити бізнес-стратегію Альфа-Банку Україна з інноваціями».

Олександр Романішин, співзасновник RE:ACTOR, член Інноваційної ради Alfa Digital: «Існують різні моделі пошуку інновацій: корпоративні венчурні фонди й акселерації, скаутинг, трансфер технологій. RE:ACTOR реалізує пошук ідей та впроваджує трансформаційні рішення через готову платформу відкритих інновацій, що розгортається усередині компанії або банку. Вбудовані алгоритми пошуку та відбору дозволяють знайти кращі рішення під конкретні запити».

 

Довідка

Альфа-Банк Україна є одним з найбільших українських комерційних банків з міжнародним капіталом. Банк створено 1992 року, а з 2006 року він входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Наразі група ABHH проводить консолідацію активів в Україні, що приведе до створення на базі Альфа-Банку Україна найбільшого приватного банку у нашій державі.

RE:ACTOR – платформа централізованого пошуку інновацій, заснована у 2016 році. Платформа співпрацює з понад 1000 технологічних команд з різних країн світу, взаємодіє з акселераторами та венчурними фондами з СНД, Європи та США, активно займається розвитком екосистеми в Україні. Засновники платформи мають понад 10 років досвіду роботи у сфері інновацій, завдяки їх зусиллям були відкриті корпоративні акселератори EY та KyivStar, перший в Україні технологічний центр, навчальна програма «Be Tech. Client Focus Strategy» у Києво-Могилянській бізнес-школі, Школа Корпоративних Інновацій. Платформа допомогла понад 10 українським та іноземним компаніям знайти інноваційні рішення для розвитку свого бізнесу.

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат