Альфа-Банк Україна шукає тренерів на 2020 рік

Новини 25 жовтня 2019 - 14:07

Альфа-Банк Україна проводить осінній марафон тренерів та тренінгових шкіл «Talents for Talents», найкращим з яких запропонує річний контракт з банком. Таким чином, Альфа-Банк працює над посиленням програм професійного розвитку своїх співробітників та формуванням для них доступу до найкращих сучасних практик ринку.

До 30 жовтня Альфа-Банк Україна приймає заявки від тренерів та тренінгових шкіл, яким цікаво взяти участь в осінньому марафоні банку «Talents for Talents». Участь у марафоні передбачає заповнення заявки з наданням короткого відео про тренінг учасника. В разі актуальності пропозиції, Альфа-Банк запросить кандидата на співпрацю зробити живу презентацію свого тренінгу перед авторитетним журі, до якого, крім представників банку, увійдуть і керівники HR-функцій інших компаній. Найцікавішим та найталановитішим учасникам Альфа-Банк запропонує річний контракт на співпрацю, який дасть можливість їм протягом 2020 року отримувати запрошення на проведення професійних тренінгів для співробітників банку.

Альфа-Банк розшукує спеціалістів, які готові ділитись знаннями в області лідерства, комунікацій, управління проектами, управління змінами та інноваціями, організаційної культури, особистісного росту та емоційного інтелекту, професійних hard skills, корпоративних програм, програм для HR, тімбілдінгів, гейміфікації та бізнес-симуляції, а також нестандартних тренінгових програм.

За результатами цьогорічного марафону Альфа-Банк Україна сформує потужний пул талановитих фахівців тренінгового ринку, які працюватимуть із співробітниками банку, підвищуючи їх професійний рівень та, відповідно, сприяючи подальшому розвитку послуг одного з найбільших комерційних банків, а з ним – і всього банківського ринку України.

Детальну інформацію щодо участі можна знайти за посиланням: https://bit.ly/2N3CL6R