Альфа-Банк Україна скасував комісію за грошові перекази на свої картки

Новини 07 квітня 2016 - 13:39

Альфа-Банк Україна скасував плату за перекази в системі Інтернет-банк «My Alfa-Bank» з карток сторонніх банків на картки Альфа-Банку.

Перекази з картки на картку надзвичайно популярні в усьому світі - це зручний спосіб відправки та отримання грошових коштів позбавляє необхідності ходити у відділення банку і стояти в чергах. Варто тільки дочекатися, коли кошти надійдуть на рахунок, і в подальшому користуватися ними на власний розсуд. І тепер скасування плати за переказ коштів на картки Альфа-Банку, відкриті в рамках пакетів банківських послуг «Comfort», «Ultra» і «Platinum Black», дасть змогу поповнювати відкриті в банку рахунки з карток інших українських банків безкоштовно.

«Дати змогу клієнтам самостійно обирати в якому з каналів їм зручніше спілкуватися з банком - стратегічне завдання Альфа-Банку. Ми скасували комісії, аби дати можливість нашим клієнтам поповнити картку там, де вони платять за дитячий садок, комунальні послуги, відкривають депозит і поповнюють мобільний телефон. Тепер можна поповнювати картки нашого банку з будь-якої картки через Інтернет, абсолютно безкоштовно. Більше не потрібно знімати готівку в одному банкоматі та потім нести її в інший», - зазначила Ольга Папанова, Директор з розвитку електронних каналів Альфа-Банку Україна.

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах. Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають у Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Пьотр Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08% (всі троє - громадяни РФ, проживають в Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%. За класифікацією НБУ входить до групи "банки іноземних банківських груп".

Facebok Messenger
Telegram
Viber
йде розмова
Skype дзвінок
Альфа чат