A-CLUB

Альфа-Банк Україна спільно з розробниками World of Tanks випустив картки для геймерів

Новини 01 Грудня 2016 - 12:07

Альфа-Банк Україна  спільно з компанією Wargaming випустив кобрендові банківські картки для шанувальників танкових і морських битв в іграх World of Tanks, World of Tanks Blitz і World of Warships. Тепер геймери в Україні, як і гравці в Росії та Білорусі, зможуть економити і отримувати ще більше переваг у грі!
При використанні нової картки для повсякденних покупок на ігровий аккаунт власника надходять золото і дублони, які можна витрачати на покупку і «прокачування» віртуальної техніки. Віртуальне золото можна використовувати в іграх World of Tanks і World of Tanks Blitz, дублони - в World of Warships.
За кожні 50 гривень, витрачені по карткам Альфа-Банку Україна, щомісяця нараховується 8 бонусів (при розрахунках карткою на суму до 5000 гривень на місяць) або 11,5 бонусів (при розрахунках карткою на суму понад 5000 гривень на місяць). Крім того, власник картки додатково отримує в подарунок місяць преміум-аккаунта.
Альфа-Банк випускає три види карток під гри World of Tanks, World of Tanks Blitz і World of Warships.

«Ми пропонуємо клієнтам виділятися і підкреслювати свої захоплення. З кобрендовою карткою Альфа-Банку  і Wargaming це робити не тільки легко, але і вигідно, - зазначає Олексій Пузняк, віце-президент, в. о. директора з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна. - Тепер мільйони українських геймерів зможуть економити на ігрових покупках, не роблячи для цього жодних зусиль. Більш того, її власник може поповнити картку з рахунків інших банків без комісії на сайті Альфа-Банку Україна.
Ми прагнемо не тільки задовольняти потреби клієнтів, але вже з урахуванням їх інтересів пропонувати рішення, які підкреслять їх індивідуальність. Тому коаліція  Альфа-Банку Україна з компанією Wargaming - це новий і перспективний для українського ринку проект. Онлайн-ігри - це те, що об'єднує наших клієнтів різного віку і соціального статусу».

«Угода з Альфа-Банком Україна - логічний розвиток нашого партнерства в інших країнах російськомовного регіону наших ігор, - сказала Ірина Хроленкова, куратор проекту з боку компанії Wargaming. - Співпраця з таким великим партнером, як Альфа-Банк, дає нам можливість поліпшити комунікацію з нашою аудиторією і спільно забезпечити її відмінним сервісом. Тепер, просто здійснюючи стандартні покупки, гравець зможе отримати goldback на свій аккаунт, що стане приємним доповненням і допоможе поліпшити ігрові показники».

Нову кобрендову картку Альфа-Банку Україна можна замовити на сайті компанії Wargaming і забрати в одному з відділень банку. Кобрендові картки випускаються на базі карток World MasterCard PayPass абсолютно безкоштовно, при цьому їх річне обслуговування становить 200 грн.

Wargaming - один із найбільших світових видавців і розробників free-to-play онлайн-ігор. Представлений у всіх ключових регіонах світу. У скарбничці компанії більш як 15 проектів для ПК, консолей та мобільних платформ. Армія шанувальників серії військових ММО-ігор Wargaming налічує понад 150 мільйонів користувачів з усіх куточків світу.
Компанія є визнаним експертом та інноватором у розробці й оперуванні ігр та прагне ділитися своїм досвідом з колегами по індустрії, виступаючи організатором і постійним учасником міжнародних конференцій. Крім того, Wargaming веде активну співпрацю з військово-історичними музеями у всьому світі в рамках глобальної програми «Пам'ятаємо все», бере участь у заходах з реставрації легендарних зразків військової техніки і привертає інтерес до збереження історичних пам'яток. Детальніше на сайті: www.wargaming.com.
 

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат