A-CLUB

Альфа-Банк Україна став банком-партнером для водіїв Uber в Україні

Новини 16 Січня 2017 - 13:10

Альфа-Банк Україна і Uberlin, який є найбільшим партнером Uber в Україні, домовилися про партнерство. Що дасть змогу більш ефективно розвивати сервіс, забезпечувати високі стандарти, зручність та надійність проведення процедур розрахунків Uberlin з водіями, які працюють з сервісом Uber. Адже відтепер водії, підключені через партнера Uberlin, оформляють пакет послуг «Ultra» від Альфа-Банку Україна та користуються всіма перевагами продукту і сервісу банку.

«Ми раді почати партнерство з сервісом замовлення таксі Uber - світовим лідером, який стрімко набирає популярність і в нашій країні. Це наше перше локальне співробітництво з Uber, серед глобальних акціонерів якого є також акціонери «Альфа-Груп». У результаті поєднання прогресивних фінансових рішень Альфа-Банку Україна та технологічного сервісу виграють і клієнти, і водії Uber», - коментує Олексій Пузняк, віце-президент, в.о. директора з розвитку роздрібних продуктів Альфа-Банку Україна

Кожен водій, який підключений до Uber через Uberlin, при оформленні пакета послуг «Ultra» від Альфа-Банку Україна отримує комфортні фінансові рішення, можливість безкоштовного зняття готівки в банкоматах у новій об'єднаній мережі банкоматів Альфа-Банку Україна і Укрсоцбанку, процентний дохід на тимчасово вільні кошти, зручність мобільного банкінгу, якісний сервіс, а також інші переваги преміальної картки Visa Platinum.

На сьогодні компанія Uberlin тільки в Києві підключила до сервісу Uber більше тисячі водіїв. Географія компанії в 2017 році значно розшириться і охопить міста Дніпро, Львів, Одесу і Харків. За прогнозами експертів Uberlin, кількість водіїв-партнерів вже через рік збільшиться приблизно до 10 тисяч.

Нагадаємо, в лютому 2016 інвестиційний холдинг LetterOne (L1), який має офіс в Лондоні і був заснований головними акціонерами міжнародного консорціуму «Альфа-Груп», інвестував 200 млн доларів USD в сервіс замовлення таксі Uber.

Uberlin - єдиний міжнародний партнер компанії Uber, який понад три роки працює з Uber, представлений в 3-х країнах. Uberlin - найбільший партнер Uber в Україні.

Йде розмова
Skype дзвінок
Facebok Messenger
Telegram
Viber
Альфа чат