Альфа-Банк Україна став партнером благодійного проєкту, що покликаний допомогти дітям з вродженими вадами серця

Новини 14 травня 2021 - 11:17

За сприяння Благодійного фонду «Твоя опора» Альфа-Банк Україна багато років поспіль підтримує пацієнтів Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова. Продовжуючи співпрацю, банк радо пристав на пропозицію Фонду стати партнером флагманського проєкту «Великі маленькі серця».

Щороку в Україні народжується від 2 900 до 3 500 дітей з вродженими вадами серця (ВВС). З них від 320 до 580 дітей мають критичні вади. Без надання належної медичної допомоги 91% цих дітей помирають. При цьому близько 99,9% дітей з простими ВВС, яким своєчасно були проведені операції на серці, живуть повноцінним життям. Фактично для порятунку дитини необхідно мати три складові: своєчасну діагностику, кваліфіковану допомогу та кошти на операцію.

В рамках проєкту «Великі маленькі серця» Фонд має на меті зібрати 36 мільйонів гривень на лікування 360 дітей з вадами серця. Кошти будуть спрямовані на проведення кардіохірургічних операцій дітей у Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова, реабілітацію, забезпечення медикаментами та витратними матеріалами, а також на ранню діагностику вад серця у плода і немовлят, оновлення та ремонт медичного обладнання. Окрім цього Фонд має на меті привернути увагу суспільства до важливості профілактики та лікування серцево-судинних захворювань – першої причини смертності населення в Україні та світі.

Стати благодійником та долучитися до проєкту «Великі маленькі серця» може кожен: бажану суму пожертви можна переказати на сайті https://hearts.help/.

Довідка

Фонд "Твоя опора" засновано у 2014 році благодійницею Валерією Татарчук. Фонд є єдиною українською організацією – членом Всесвітньої федерації серця (World Heart Federation), провідного партнера Всесвітньої організації охорони здоров'я з питань лікування та контролю серцево-судинних захворювань.