Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк отримали статус акредитованого роботодавця АССА

Новини 07 травня 2018 - 15:12

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк отримали статус акредитованого роботодавця Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) за напрямом «Професійний розвиток». Акредитація АССА є офіційним визнанням того, що ми відповідаємо високим стандартам у сфері освіти та підтримуємо співробітників фінансових підрозділів у професійному розвитку.

Працюючи у конкурентній та вимогливій галузі, де людські кадри є надзвичайно цінним ресурсом, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк використовують усі можливості для розвитку та навчання працівників фінансового ринку на високому рівні. Наші програми навчання персоналу відповідають вимогам світових стандартів. Як результат, ми отримали акредитацію АССА та стали учасниками глобальної професійної асоціації.

Одним із наших пріоритетів є різнобічне навчання співробітників та розвиток їхніх професійних компетенцій. У банку проводяться управлінські та спеціалізовані тренінги, семінари, що дають можливість отримати знання та досвід кращих світових практик. АССА відкриває нашим співробітникам додаткові можливості навчання: безкоштовні навчальні ресурси на сайті АССА та можливість участі в заходах АССА з актуальних фінансових питань.

АССА об’єднує експертів у сфері фінансів та обліку в усьому світі, надає додаткові можливості взаємного розвитку та підвищення рівня кваліфікації фінансових фахівців.

Про ACCA

Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) — міжнародна професійна бухгалтерська організація, яка надає кваліфікації для працівників у сфері бухгалтерії, аудиту та фінансів. АССА налічує близько 188 000 членів та 480 000 студентів в 178 країнах світу, а також має 92 регіональних офісів.