Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк підготували подарунки клієнтам до Дня банкіра

Новини 15 травня 2017 - 12:45

Цьогоріч Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк вирішили відзначити професійне свято у доволі нетрадиційний спосіб – до Дня банкіра вони підготували подарунки для своїх клієнтів. Так, 18 та 19 травня клієнти обох банків можуть розраховувати на спеціальні знижки до 22% при оформленні кредиту готівкою у будь-якому відділенні та мінівідділенні.

Нагадуємо, сьогодні банки пропонуюсь позики готівкою до 300 тис. грн на термін до 48 місяців. При цьому кредит до 50 тис. грн можна отримати без довідки про доходи, надавши менеджеру банку тільки паспорт та ідентифікаційний код, а рішення по кредиту ухвалюється протягом 30 хвилин. Відсоткова ставка по кредиту – від 13,99% річних.

Цікаві сюрпризи вже традиційно чекають на клієнтів Укрсоцбанку та Альфа-Банку Україна у соціальних мережах. Там банкіри розігруватимуть золоті злитки серед своїх фанів. Щоб взяти участь у конкурсі, всім охочим достатньо пройти невеличку тематичну вікторину на нашій офіційній сторінці Facebook, поділитися її результатом у себе на особистій сторінці Facebook, додавши хештег #ДеньБанкіраАБУ, а в коментарях до посту Альфа-Банку про умови участі в акції відповісти на питання «Навіщо мені золото?». Зробити це можна 18 та 19 травня.  Офіційні правила конкурсу тут