Альфа-Банк Україна – у ТОП-20 кращих інтернет-банків і мобільних банків для бізнесу в регіоні СНД і Кавказу

Новини 08 квітня 2020 - 12:00

Міжнародна асоціація бізнес-банкірів SME Banking Club назвала основних претендентів на нагороди в рейтингу ТОП-20 кращих інтернет-банків і ТОП-20 мобільних банківських додатків для бізнес-клієнтів. Онлайн-платформа для бізнесу «ОК, Альфа!» від Альфа-Банку Україна відзначена в обох категоріях.

З близько 200 банківських рішень для бізнес-клієнтів у регіоні СНД і Кавказу експерти SME Banking Club визначили 20 найкращих у кожній категорії. Всі номінанти зможуть взяти участь в голосуванні на звання кращого банку регіону, яке відбудеться напередодні Digital Forum. На самому форумі, 18 і 19 червня в Тбілісі, будуть представлені дослідження SME Banking Club з мобільних банківських програм для бізнес-клієнтів у регіоні СНД і Кавказу, а також аналогічні дослідження з інтернет (онлайн)-банкінгу, інновацій та екосистем.

 Онлайн-платформа для бізнесу «ОК, Альфа!» не вперше стає номінантом міжнародного рейтингу від SME Banking Club. На SME Banking Club Conference 2019 Тбілісі Альфа-Банк Україна з проектом онлайн-банку для МСБ «ОК, Альфа!» був відзначений відразу в двох номінаціях: «Найбільш інноваційний банк 2018» та «ТОП-20 Business Online Banking 2019». За результатами дослідження кращих банківських рішень для бізнесу в країнах Східної Європи і Центральної Азії – Business Online Banking 2019, онлайн-платформа «ОК, Альфа!» увійшла в ТОП-5 кращих рішень, поряд з топовими міжнародним банками.